MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Ocak Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 28 Ocak Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 27 Ocak 2013 21:34 - Güncelleme: 13 Mart 2016 16:42
KOÇ
Yogun bir gün sizi bekliyor.Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu gorusmelerden istediginiz sonucları alabilirsiniz.

BOĞA

Eski beraberliğinizi hatırlamaya devam ediyorsunuz. Yeni bir şeyler yaşamanıza bu nostalji de sebep oluyor. Onu artık unutmalısınız. İş hayatınız açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. İş çevrenizde yeni birisiyle tanışacaksınız ve ona karşı kötü duygular besleyeceksiniz.

İKİZLER

Duygusal hayatınızda ciddi bir plan içine girebilirsiniz. Gelecekle ilgili kafanızda oturmaya başlayan bazı konular hayatınızda bazı konuların netleşmesi istegine dönüsuyor. Özel hayatın bu kadar hızlı gelişiyor olması sizi biraz yorabilir. İş konusunda zamanla yarışa gireceginiz bir zamandasınız ve bu yuzden cesitli gerginlikler olabilir.

YENGEÇ

İstediklerinizi elde etme cabası sizi biraz hırslı biraz gergin diğer yandan ise daha alıngan olmanıza neden olabilir gibi görünüyor. Uzun süreli ve yorucu bir süreci atlatmış olmanıza rağmen hala üzerinizde stresin etkisi olabilir ve bu yüzden oldukça yorgun görünebilirsiniz. Kısa süreli bir seyahate gidebilirsiniz.

ASLAN

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size cok yakın olabilir.

BAŞAK

Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Alcagınız kararlar konusunda gerçmiş tecrübesini geleceğinizde kullanmak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin için en iyisini secebilirsiniz.

TERAZİ
Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Genel anlamda negatif görünmesenizde içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor

AKREP

Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve ailenizden esirgiyorsunuz. İş hayatınızda bir kişinin ortaklık teklifini iyi degerlendirmeli ve koşullar dogrultusunda risk almalısınız. Maddi olarak uzun vadeli planları düşünmeniz gereken bir sürec olabilir bu günler.

YAY

Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

OĞLAK

Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız cok fazla gidiyor.

KOVA

Bugün üzerinizdeki gerginliği ancak akşama doğru atacaksınız. Para ve maddiyat konularındaki belirsizlik daha bir süre devam edecek. Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda.

BALIK

Pozitif geçmesini umduğunuz günler bazı aksiliklerden dolayı olumsuz geçiyor. İçinizde ki umut ve pozitif enerji ile sorunları aşmaya başlamanız beklentileriniz dahilinde önemli gelişmeleri ortaya çıkartacak. Özel hayatınızda aldığınız bazı kararlar kısa zaman içerisinde sizin kendiniz adına ne kadar önemli adımlar attğını hissettirecek.