MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Mart Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 28 Mart Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 27 Mart 2013 21:46 - Güncelleme: 07 Mart 2016 10:08
KOÇ

İlişkiniz ve çevreniz arasında, ciddi boyutlarda bir etkileşim var. süreçlerin bu kadar birbirini etkilemesine izin vermemelisiniz. Zamanlama konularındaki sıkışıklığınızdan bugünlerde kurtulacaksınız. Son zamanlardaki kafa karışıklığınız, çok değişik açılımlarla, sizi ilginç yeni düşünceler içine sokabilir.

BOĞA

Bugünlerde işlerinizi biraz daha önemsemeniz çevrenizdeki insanlarında siz yardım etmesini sağlayabilir ve sorunları bir an önce çözebilrisiniz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız bazı meseleler ve sorunlar, sadece iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi olumsuz etkiliyor. Sorunlara karşı daha net tavırlar sergileyin.

İKİZLER

Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin. Maddi olarak yakın zaman da ciddi bir güçlenme süreci başlayabilir.

YENGEÇ

Maddi acından gelişen olayların etkisi sizi bu ara zorlayabilir. alacağınız kararlarda mantıklı olmalı ve dış etkenleri de göz önünde bulundurmalısınız. duygusal acıdan ise biraz fazla hassas olabilir ve bazı tepkilerinizi büyütebilirsiniz. özel hayata karşı biraz dengeli davranmaya çalışmalısınız.,

ASLAN

Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi probleme düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz

BAŞAK

Aşk yaşamınızda bazı gerginlikler ve heyecanlar yaşamaya uygun bir günde olacaksınız. Duygusal olarak sizi etkileyecek küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla çok samimi olarak konuşacaksınız ancak ortaya koyacağınız ani tepkiler çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilir.

TERAZİ

Kendinize güveniniz konusunda motive olmalı ve kuracağınız iletişimlerde bunu karşı taraftaki insanlara göstermelisiniz. Bu donem karşınıza çıkan fırsatları bu şekilde değerlendirebilirseniz buyuk olasılıkla hedeflerinize yaklaşacaksınız.

AKREP

Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

YAY

Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Genel anlamda negatif görünmesenizde içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor.

OĞLAK

Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz de kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir

KOVA

Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir. Gelişmelere karşısında soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız yoksa ilişkinizde bazı sorunlar belirebilir. Çevrenizde bazı değişimler ve siz bu değişikliklere ayak uyduramayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma şansınız olacaktır ancak bu konuda dikkatli davranmalı ve ayrıntılara özen göstermelisiniz.

BALIK

Çevrenizde ki insanlarla ilişkilerinizin güçlü olmadığını düşünmeniz sizi biraz fazla düşünmeye itmiş olabilir. Elbette ilişkiler önemli ama sizin yıpranmanıza izin vermeyecek kadar eleştirmelisiniz kendinizi. Duygusal acıdan bir insanla yoğun bir iletişim sonrasında hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz on planda.