MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Kasım Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 28 Kasım Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 27 Kasım 2012 22:00 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 19:04
KOÇ
Maddi konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda düşüncelerinizi on plana çıkartıyor ve bu durum bazı önemli kararlar almanızı ortaya çıkartacak. Güven duygunuzun da on plana çıkmasıyla r
iskleri azaltan ve net adımlar atan bir süreci değerlendireceksiniz.

BOĞA
Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İş yerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız.

İKİZLER
Hayalleriniz ve ilerleme noktalarınız arasında ki çelişkileri görebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan yepyeni bir süreç fırsatı karşınıza çıkacak.
YENGEÇ
İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz. Ancak ilk adımı atmak için bir dostunuzun yardımına ihtiyacınız var; ona gidin ve açılın. Para sıkıntınız olmayacak, sıkıntıyı kendiniz yaratıyorsunuz.
.

ASLAN
Bugün özellikle geçmiş ile ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir durum duygusal hayatınızda köklü bazı değişimler yaratabilir. Aile ve ev hayatında ise kendinize olan güveniniz artabilir ve önemli bazı sorumluluklar İçin adım atabilirsiniz.
BAŞAK
İş hayatınızda bulunduğunuz ortama olan güvensizliğiniz planlarınızda değişiklik yapmanıza sebep olacak. Ama durumu fazla büyütüyorsunuz. Gerginliğinizi partnerinizle paylaşıp birlikte vakit geçirmek size kendinizi iyi hissettirecek. Maddi açıdan yeni planlarınız olacak.

TERAZİ

Bugün verimli bir telefon görüşmeniz olabilir. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.

AKREP
Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Maddi konularda gerçeklerle yüzleşmek canınızı sıkacak.
YAY

Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak kendinizden emin görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir ve beklentilerinizi dile getirebilirsiniz.

OĞLAK
Artık kendinizi tanıyamadığınızı düşünüyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır var olan hisleriniz sizi oldukça yıpratmış görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceğinizden korkuyorsunuz. Maddi acıdansa bir haftalık bir süreç sonunda oldukça iyi durumda olacaksınız

KOVA
Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücünüzün geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız.

BALIK
Bazen gereksiz yere öfkeleniyorsunuz. Böyle durumlarda kendinize kendi dışınıza çıkıp bakabilmelisiniz. Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekememezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı olumsuz davranışlar sergileyebilir.