MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Eylül 2012 burç yorumları!

Melekler Kahvesi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumları hazırlıyor..

Eklenme: 28 Eylül 2012 01:36 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 01:30
KOÇ
 
 
 
Duygusal acıdan oldukca şanslı bir sürece giriyorsunuz. Yaşadıgınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli calışmalar icine girebilecek calışmalar icerisinde olacaksınız.
 
 
 
BOĞA
 
 
 
Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanin sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
İKİZLER
 
 
 
Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacak. Bu durumda kıskançlık Ya da yanlış analamara meydan getirecek olaylar olabilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi, bitirmeniz gereken islere yoğunlaştırarak kafanızı başka seylere verebilirsiniz.
 
 
 
 
 
YENGEÇ
 
 
 
Bugün, aşk yaşamınızda güzel gelişmeler yaşamanız mümkün. Aşk konusunda kendinize olan güveniniz artarken sevdiğiniz kimseyi çekiciliğinizle etkileyebilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Yakın aile cevrenizden bir insanın yaşlayacagı bazı olaylar sonrasında onunla vakit gecirmek isteyebilirsiniz. Bu durum düşündügünüzden daha eglenceli ve yararlı zamanları ortaya cıkartacak.
 
 
 
ASLAN
 
 
 
Özel yaşamınız her zaman olduğu gibi iş yaşamınızı etkiliyor. Bu her zaman olumsuz birşey olmasa da, bu aralar size zararı dokunabilir. Sosyal acıdan ise kızıgın oldugunuz bir insanla kuracagınız bir iletişim sonrasında bazı yanlış anlaşılmaların farkına varabilirsiniz.
 
 
 
BAŞAK
 
 
 
Mantıgınız duygularınızın üzerinde etkili olmaya calıştıkca alacagınız kararlardaki cekişki giderek artıyor. Bu sürecten kurtulmak için artık sürec konusunda kendinizi zorlamayın Bazı harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz. Bugün yine böyle bir gününüzdesiniz.
 
 
 
TERAZİ
 
 
 
Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır. önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.
 
 
 
AKREP
 
 
 
İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz.
 
 
 
YAY
 
 
 
Özel hayatınızla ilgili kontrolunuz dışında gelişen olaylar sonrasında kendinize zaman ayıramayabilirsiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.
 
 
 
OGLAK
 
 
 
Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz.Maddi konularda yaşadıgınız kısa vadeli olumsuzluklardan kurtulmak için uygun fırsatların karşınıza cıkmaya başladı. Size dönen şansı değerlendirmeye çalışın.
 
 
 
KOVA
 
 
 
Sinirlerinize ve duygularınıza hakim olmalısınız. Bugün, duygusal yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayacaksınız. Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. K ariyer konusunda son zamanlarda varolan aksiliklerin aksine oldukca sanslı bir gundesiniz ve beklentilerinizi kolay bir şekilde elde edeceksiniz
 
 
 
BALIK
 
 
 
Duygularını belli etmekten kaçınıyor, ama size olan yakınlığı tartışma götürmez. Geleceginizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak. Eğer hayatınızda bazı dengesizlikler varsa bunlardan kurtulmak için radıkal adımlar atabileceginiz bir gün.