MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Ekim Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi'nden 28 Ekim Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Ekim 2012 16:15 - Güncelleme: 01 Aralık 2015 15:44
KOÇ
Duygusal hayatınızla ilgili var olan sorunları irdeleyebilirsiniz. Son zamanlarda sizi düşündüren görüş ve davranış farklılıklarını ortadan kaldıracak adımlar atacaksınız. bu durum ozel hayatınızla ilgili oldukca yapıcı davranışlar sergilemenizi saglarken gelece manevi yonlerden oldukca pozitif bakmaya başlayacaksınız.
BOĞA
Gelişecek bazı olaylar sonrasıdan etrafınızdaki insanların güvenini kazanabilecek tavırlar sergileyebilirsiniz. Yakından sizi tanımayan insanlar ise sizi gaddar yada acımasız görebilirler. Hayatınızda bazı cizgilerin netleşmesi için aldıgınız bu kararların arkadasında durmalısınız.
İKİZLER
Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukca zorlanabileceginiz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme cabasına ragmen karşınıza cıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir gorunuyor.bu gun kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.
YENGEÇ
Odaklannamama hissi ve kişisel daganıklık düşüncesi bu ara sizi rahatsız edebilir. Ozellikle bu süreçte sizi bu duruma yakın çevrenizdeki insanların yönlendirdiğini düşünebilir ve o insanlarla çatışma içine girebilirsiniz. Bu durumu fazla büyütmeden varolan süreci düzeltmeye enerji harcamanız daha mantıklı olacaktır.
ASLAN
Son günlerde hayatınızda dengede giden tek şeyin kariyer hayatı oldugunu düşünebilrisiniz. Kariyere odaklı yaşamanın yarattıgı gerginlik sizin enerjinizi olumsuz etkiliyor. Duygusal hayatınızda ise sakinlik bir süre daha devam edecek. kendinizi bazı olaylara odaklamaya calışın.
BAŞAK
Aşka olan inancınızı yeniden kazanmaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan bazı gelişmeler geçmişinizin yarattıgı olumsuzlukları atmanızı sağlıyor. Bu durum ve sosyla cevrenizle ilgili gelişen olaylar sizin tekrar duygusal hayata güvenmenizi sağlayabilir. Sosyal cevrenizle varolan yoğun iletişiminiz yorucu olsa da sizi mutlu ediyor.
TERAZİ
Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda onemli hayalleriniz var ve bu ugraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. Duygusal hayatınız da ise bir kişinin sizinle yakılaşma cabasını farkedebilir ve bir yanlış anlamaya müsaade etmemek için gergin bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz.
AKREP
Sizi en çok korkutan şey aslında belirsizlik. Yüzleşmeniz gereken meseleler artık olsunda bitsin ki sizde yolunuzu çizin ne yapmanız gerektiğini bilin. İkili ilişkinizde zorluklar yaşamanız muhtemel. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.
YAY
Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadıgınız ikilemden kurtulmak içn biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.
OĞLAK
Özel hayatınızla ilgili sakin bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla huzurlu bir ortamda müzik dinleyebilir onun sizi sizin onu anladığınız düşüncesi on plana çıkabilir. Bu donemde dikkat etmeniz gereken tek konu tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalı ve oluşan huzuru yaşamalisiniz
KOVA
Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve cevrenize de zaman ayrımalısınız.
BALIK
Bugun gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Bu günler de ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. sürecin olumsuz oldugunu düşünmek karamsarlıktan başka bir şey olmaz. Bir an once toparlanıp planlarınız eyleme gecirmek için hazırlanmalısınız.