MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Aralık Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 28 Aralık Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 27 Aralık 2012 01:00 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 08:48
KOÇ
Duygularınızı denetim altına almalısınız. Kendinize bakmalısınız. Bugün bakıma ihtiyacınız var. Bedeninize biraz daha ilgi göstermelisiniz. Gardırobunuzu da yenilemeyi düşünebilirsiniz. İş yaşantınızda durgun bir dönemdesiniz. Bu durum hafta başıyla birlikte daha olumluya dönecek.
 
BOĞA
Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret göstermeniz net adımları ortaya çıkarmış gibi görünüyor. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve sağlam adımlarınız gözleri sizin üzerinizde topluyor. İş yerinde ikili ilişkilerinizde diyaloglarınızı dikkatli kurmalısınız.
 
İKİZLER
Bir proje ile ilgili gelişen olaylar bazı insanların yardımını ortaya çıkardı.Bu ilişkiyi yeniden kurmak için bütün gün uğraşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan bir ikisi sürekli sorun yaratıyor. Tavırsız kalmayı tercih etmeye devam edebilirsiniz.
YENGEÇ
 
Hayata karşı yaşadığınız dönemsel isteksizlik, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Beyninizdeki bazı belirsizlikleri dağıtmanız gerekiyor. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Biraz dinlenmeniz de yarar var.
ASLAN
Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.
 
BAŞAK
Duygusal olarak kendinizi oldukça canlı hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece iyi olacaktır. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz
TERAZİ
Aşk hayatınızda sakin olmaya çalışmalısınız.İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizin azalması söz konusu gibi görünüyor. Çelişkilerinizi bir kenara bırakırsanız ve ne istediğinize karar vermeniz sonrasında kararların arkasında durabilmeniz gerekiyor.
AKREP
 
Duygusal hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda yerinizi daha net belirlemek adına adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından algılanamayabilir ve sorunlar ortaya cıkabilir. Aceleci olmamalısınız.
YAY
Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.
OĞLAK
 
Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Kısa zamanlı gelişmeler sonrasında büyük maddi değişimler olabilir.
KOVA
Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun. İstikrarlı davranmanız gereken yaşa ve olgunluğa geldiniz. İş yaşamında zihinsel enerjiniz, yaratıcı gücünüzle başarılı oluyorsunuz ama tatminsizlik içindesiniz.
 
BALIK
İlginç bir döneme giriyorsunuz. Hayallerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde hepsinin birden gerçekleşmesi mümkün gibi gözükmüyor. Yaşamınızda yeni bir dönem açılmak üzere. Tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez tanışacaksınız. Dikkatli olun!