MedyaFaresi MedyaFaresi

27 Ocak Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Ocak Cumartesi günü burç yorumları...

Eklenme: 27 Ocak 2013 01:01 - Güncelleme: 05 Ocak 2016 12:18
KOÇ
 
Beklenmedik gelişmeler iş hayatı için ekstra mesai yapmanıza neden olabilir ve bu durum biraz canınızı sıkabilir. Duygusal hayatınızdaki insanın bu gün size yapabileceği bir sürpriz kendinizi oldukça iyi hissederken bir yandan merak ve heyacan dolu saatleri ortaya çıkarabilirmiş gibi görünüyor
 
BOĞA
 
Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda önemli hayalleriniz var ve bu uğraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. İşyerinizi değiştirmediğiniz sürece, bu uğraşınız epeyce daha gideceğe benziyor.
 
İKİZLERİşlerin yoğunluğu azalacak. Haftanın ortalarında daha düşük bir ritme girebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla gösterdiğinizi bilmelisiniz. Bu durumu ikna yeteneğinizle birleştirebilir ve isteklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.
 
YENGEÇ
 
Hayata oldukça akılcı yaklaşmanıza rağmen tutku ve heycan sizi duygusal hayatınızda belirsiz süreçlere itiyor. Karşınızdaki insanı çözemediğiniz noktada inatlaşıyorsunuz ve o insana kontrolsuz bir şekilde bağlanıyorsunuz bu durum sürekli hatalara ve pişmanlıklara neden olaada iç güdülerinize dur demememeniz üzücü
 
 
ASLAN
 
Kariyer hayatı ile ilgili konularda kendinize motive edememenizin nedeni beklentilerinizin oluşmamasından kaynaklanıyor. Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında ise kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakıbilirsiniz. bu durum daha anlayışlı ve çevrenize karşı yapıcı tavır sergilemenizi sağlayabilir.
 
BAŞAK
Bu aralar moral durumunuz duygusal açılımlara elverişli değil gibi. Ama bu duruma rağmen bir insan ısrarı ve ilgisi siz oldukça olumlu etkileyecek. Aslında denilebilrki siz istemesinde bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek. İş hayatına odaklı olmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.
 
TERAZİ
İlişkiniz ile ilgili sorunları çevrenizdeki insanlarla paylaşmanız sevgilinizin kulağına gidebilir ve bu durum sevgilinizle aranızda küçük bir tartışmaya yol açabilir. Sağduyulu davranmaya çalışın.İkili ilişkiler konusunda daha dikkatli olmalısınız. Bazen insanlara karşı kırıcı davranışlar sergileyebiliyorsunuz ve kontrolü kaybedebiliyorsunuz.
 
AKREP
 
Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız. Artık daha odaklı ve gelişimci calışmalar yapabilecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz . Bu durumu dengelemek adına insanları değerlendirip ona göre hareket etmek daha mantıklı
YAY
 
İlişkiniz adına korkularınız var. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Ailenizden birinin sorunlarını görmezden geliyorsunuz. Bu şekilde davranmaya bir son verin. Unutmayın o kişi sizin sorunlu olduğunuz dönemlerde hep yanınızdaydı.
 
OĞLAK
 
Duygularınızı kontrol etmek isteyecek ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bu dönemde duygusal ilişkilerinizde karar verecek pozisyonlara girmemeniz sizin için daha iyi olacaktır çünkü çok daha yoğun yaşıyorsunuz olayları ve bu durum bazı ayrıntıları daha iyi görmenizi sağlıyor.
 
 
KOVA
Birkaç gündür güven duygusu üzerinde yoğunlaşmanız aslında geçmişinizden korkmanızdan olabilir diye bir düşünceye kapılmayın. Maddi anlamda bir rahatlamanız söz konusu olabilir ancak sıkıntılı bir süreçte olmamız tedbiri elden bırakmamanız gerektiğini gösterir
 
 
BALIK
Sevgilinizle olan ilişkinizdeki gelişmeler tam istediğiniz yönde gelişiyor ve huzurlu günler sizi bekliyor. Önümüzdeki günlerde partnerinizle özel günler geçirebilirsiniz. Aile çevrenizde bir kişinin üzerinizde baskı kurma cabası on plana çıkıyor Bugün bazı sağlık problemlerinizden ötürü işlerinizi dilediğiniz gibi yerine getiremeyeceksiniz.