MedyaFaresi MedyaFaresi

27 Mart Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 27 Mart Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 26 Mart 2013 21:26 - Güncelleme: 20 Mart 2016 11:26
KOÇ

Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız.

BOĞA

İçiniz içinize sığmıyor. Sabahtan beri onu aramaya yelteniyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp tütsüyü bozacağınıza dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini sormadığınız arkadaşınız kalmadı neredeyse.Yeni bir işin hazırlığı içindesiniz. Bu işle ilgili büyük beklentileriniz var

İKİZLER

Psikolojinizin çok karmaşık ve gergin olduğu bir dönemde bulunmaktasınız. Bu yüzden mantığınızı ön planda tutup sakin olmalısınız. çevrenizle olan ilişkilerinizde ne kadar esnek olursanız süreci o kadar iyi atlatacaksınız. Yorgun bir halde olmanız partnerinizle olan ilişkinizi de olumsuz etkileyebilir dikkatli olun

YENGEÇ

Son zamanlarda yaşama dair ilginç düşünceleriniz dikkat çekiyor. Adlandıramadığınız duygularınız, izin vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Bir anda kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz. Ama her şey sandığınız kadar elinizde olmayabilir.

ASLAN

İş çevresinde kendinizi rahat hissetmeye başlamanız daha yaratıcı ve planlayıcı tavırlar sergilemeniz anlamına geliyor. Özel hayatınızla ilgili ise düşüncelerinizi daha olumlu bir yöne yöneltmeye başlayabilirsiniz.

BAŞAK

Yorucu bir döneme giriyorsunuz. Çok çalışmanız ve plan yapmanız gerekecek. Bu dönem de özellikle belinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınız oldukça güzel olacak. Bugün partnerinizle birlikte bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz ama bazı aksilikler sorun çıkartabilir.

TERAZİ
Mantığınız ve duygularınız arasında kalmanız vicdanınız ve gerçekler arasındaki çelişki kadar keskin olabilir. Bu gün kişisel acıdan oldukça yorucu bir donemin yarattığı gerginliği etrafınızdaki insanlara yansıtmamak için oldukça yoğun caba harcayabilir ve yorulabilirsiniz görünüyor.

AKREP

Aşktan yana yüzü en çok gülen burçlardan biri de siz olacaksınız. Hiç ummadığınız bir kişinin size olan ilgisini duyduktan sonra şakınlık içinde ne yapacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Seçeneklerin fazlalığına kapılıp şımarmamanızı öneririz.

YAY

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Yakın çevrenizle aranızdaki bağlantılar artacaktır ve ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

OĞLAK

Duygularınız ve mantığınız arasında ki perdeyi yavaş yavaş kaldırıyorsunuz. Bu durum hayatınızda bir çok sayı yeniden tasarlamanızı sağlayabilir. Bugünden itibaren geleceğiniz adına önemli atılımlarda bulunmak isteyecek ve hırslı bir şekilde hareket etmeniz söz konusu olacak.

KOVA

Her an bitecek gözüyle bakılan beraberliğinizde süreklilik kazanmış küsüp barışmalar, kafaları karıştırıyor. Sevgi bağlarınız oldukça sağlam. Buna karşın ilişkinizin dışarıya verdiği imaj oldukça farklı. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız

BALIK

Yıpranmış sinirlerinizle uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz. Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi bugünlerde sanki cezp ediyor gibi. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız. İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz.