MedyaFaresi MedyaFaresi

27 Kasım Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 27 Kasım Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 26 Kasım 2012 21:19 - Güncelleme: 31 Mart 2016 06:34
KOÇ
İş konusunda oldukça önemli bazı değerlendirmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizin sizinle ilgili bir takım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.
BOĞA
Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. İç dünyanıza dönük olmanız ve karar alamamanız bazı sorunların başlangıcı olabilir.
İKİZLER
Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor. Aşk yaşantınızda her şey yolunda seyrediyor.
YENGEÇ
Bu günlerde mümkün olduğu kadar arkadaşlarınızla ailenizle ve partnerinizle diyaloğunuzu sıkı tutmaya çalışın. sosyal ortamınızda aranan bir kişisiniz bunun kıymetini bilin. iş hayatınız sizi biraz zorlayacak bu dönemde ama kısa süre sonra her şey normale dönecek.
ASLAN
Sosyal çevreniz acısından yaşadığınız bazı sorunlar sızı yanlızlaştırmış olabilir. Bazı davranışlarınızda ki düşüncesizlik size önem veren insanların size kırılmasına neden olmuş olabilir. Sakin ve kontrollü tavrınızı tekrar kazanmalısınız. Bu şekilde yaşadığınız sıkıntıları aşabileceksiniz.
BAŞAK
Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Duygusal hayatınızda bir gerginliğin ortasında kalabilir ve kimden tarafa olacağınız konusunda ciddi tereddut yaşayabilrisiniz.
TERAZİ
İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz.
AKREP
Sosyal çevrenizdeki bazı olayların etkisi sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istediğini daha on plana çıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme çabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.
YAY
Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz.
OĞLAK
Duygusal hayatınızda uzun zamandır süregelen bir sürecin sizi heyecandan uzaklaştırmış olması hayata karşı sönük bir duruş sergilemenize neden oluyor olabilir. Yenilenme isteğinizin on plana çıkacağı bugünlerde duygusal acıdan kendinizi biraz daha süprizlere acık olacak şekilde motive etmelisiniz.
KOVA
Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek. Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.
BALIK
Yavaş yavaş artık geçmişi bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde düşünmeye çalışarak bir cok konuda düşündüğünüzden de fazla güçlenebilir ve kendi hayatınız restore edebilirsiniz.