MedyaFaresi MedyaFaresi

27 Haziran Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 27 Haziran Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 26 Haziran 2013 20:51 - Güncelleme: 07 Mart 2016 08:36
KOÇ

Partneriniz öyle dengesiz ki sanki sabrınızı deniyor. Ona biraz zaman vermeniz gerekecek zira mantığı ile duyguları arasında sıkışmış gibi bir hali var. Sizin ise sabır taşı olmaktan başka işlerinizde birbiri ardına ters gidiyor sanki. İçinde bulunduğunuz bu durumları mantıklı adımlar ile yönlendirmeyi başarabilirseniz sonuçları da zor olduğu kadar güzel olacak. Ailenizin desteğini görmek sizi biraz rahatlatabilir.

BOĞA

Diyalog kurmada çok acemice davranışlarınız ilişkilerinizde sorumsuz olduğunuzu düşündürebilir. birkaç tatil planı size çok iyi gelecek olsa da çevrenizde sanki bir arkadaş bulamıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmeniz için yapacağınız organizasyonlarda partnerinizin gerileceği bir ortam olabilir. Maddi planlamalarınızı iyi yönetiyorsunuz ancak biraz sıkışacak olmanız sizin suçunuz değil.

İKİZLER

İnce şeyleri görebilen bir yapıya sahipsiniz . İnsanları kırmamak için bazen kendiniz üzülebiliyorsunuz. Gelecek adına yaptığınız planlarınız için adım atmaya başlıyorsunuz. Şanlı bir günde olmanız işlerinizi kolay halletmenize yardımcı olacak. Geçmişte tekrar yaşasanız yine aynı hataları yapacaktınız bu kadar çok yıpratmayın kendinizi.
YENGEÇ
Aksilikler üste geldi ve yeterince yorulmuş görünüyorsunuz. Bugün gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama evhama gerek yok.
ASLAN
Yaptığınız bazı hataların ardından size bu hataları hatırlatacak insanlarla görüşmek istemeyebilir ve bu sebeple bazı insanlardan kaçan bir tutum sergileyebilirsiniz. Fakat bu durum akılcı bir davranış değilmiş gibi görünüyor. Sakin ve problemleri aşan bir tavır sergileyerek bağınız olduğunuz insanlardan uzaklaşmamalı hatta onlarla daha çok vakit geçirmelisiniz.

BAŞAK
Bugün kendinizi iyi hissedemeyebilirsiniz. Buna rağmen yakın arkadaş çevrenizle yapacağınız konuşmalar sonrasında bir proje ile ilgili adımlar atma kararı almanız enerjinizi yükseltebilir görünüyor. Duygusal acıdan ise özlem duygunuz on planda olabilir ve sevdiğiniz insanla iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Hane çevrenizle ilgili harcamalar yapmak biraz canınızı sıksa da sorunlar aşabilecek durumda görünüyorsunuz.

TERAZİ

Yaşadığınız bazı sorunlar günlük hayatta karşılaştığınız ve önemsemediğiniz ufak problemlerin birikimi sonunda can sıkıcı bir hal alabiliyor. Hayatınızın uzun vade de planını yaparken günlük işleri göz ardı etmeniz amacınızdan sapmanıza sebebiyet verebilir. Aşk hayatınızı işleriniz yüzünden ikinci planda tuttuğunuz bir dönem yaşamış olabilirsiniz ancak bugünlerde iki kişilik bir organizasyon sizi büsbütün rahatlatacak.

AKREP

Genel anlamda günlük hayatınızı duygularınız çerçevesinde yönlendirmeniz sorun yaratmıyor gibi dursa da gelecek planlarınız için mantığınızı devreye sokmak durumundasınız. İlişkinizde gergin ve huzursuz tavırlarınız hafızanızı yoklamanızla başlamış gibi görünüyor. Sakin olup bu gün yalnız kalmayı tercih ederseniz sıkıntınızı çözümleyeceksiniz. Bir aile büyüğünüzle de zaman geçirseniz iyi olacak.

YAY

Dengesiz bir kişiliğe sahip olmanız işleri biraz zorlaştırıyor. Üstelik kıskanç olmanızda partnerinize sıkıntılı anlar yaşatmanıza neden oluyor. Sakin bir süreç geçirmeniz için güven probleminizi aşmanız gerekecek. Birkaç gün içinde gireceğiniz arkadaş ortamında konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz çünkü sonrasında arkadaşlarınızın arasında kalabilirsiniz. Maddi açıdan bir süre rahatsınız.

OĞLAK

Kararlı tavırlarınız çevrenizin tedirgin olmasına yol açıyor. İlişki hayatınızda partneriniz sizin ondan sıkıldığınızı düşünebilir ancak bunun böyle olmadığını ona hissettirmeniz biraz güç olacak. Maddi açıdan sıkıntılı birkaç gün geçirip nakit imkanınızı zorlayabilirsiniz ancak beklediğiniz bir miktar para yakında elinize ulaşacak. Aile dostlarıyla bir yemek iyi bir iş fırsatına olanak sağlayacak.

KOVA

Ne istediğinizi biliyor olmanız elde etmenize de kolaylık sağlayacak. Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarabilmeniz aileniz tarafından takdir görüyor. İş hayatınızı sağlam temellere oturmasını sağlamanızda gelecek için iyi bir adım olarak gözüküyor. Bir arkadaşınızın tavırları sizi tedirgin edecek.

BALIK

Seçimlerinizi yaparken fazla duygusal davranıyor olmanız üzülmenize neden oluyor. Üzüldükçe kendinizi suçluyor olmanızın hiç bir şeye faydası olmayacak. Çok hızlı bir şekilde kendinizi toparlamanız lazım. Üstelik bu süreç bünyenizin yorgun düşmesine sebep oldu sağlığınıza dikkat edin. İş hayatınızı ise biraz ciddiye alın. Yatırım yapmanız için pek uygun bir zaman olmayabilir.