MedyaFaresi MedyaFaresi

27 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi sizin için bugünkü burçları yorumladı...

Eklenme: 27 Eylül 2012 11:22 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 02:18


KOÇ

Duygusal hayatınızda son dönemde gelişen olaylar sonrasında bir netlik arayışınız var. Kısa zaman içerisinde bu arayış sizin için mutlu bir şekilde sonlanacak. Aile bağları içinde bir para meseleniz var ve bu mesele ilgili biraz sabırlı ve ne istediginizi acıklayacı bir iletişim kurabilirseniz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.

BOĞA

Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alma evresindesiniz. Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. Bu durum aslında yaşanaması gereken bir sürecin sonunda ortaya cıktı. Artık daha kontrollü olacaksınız.

İKİZLER

Özel hayatınızla ilgili bir süredir gerçekleşmesini beklediginiz olay sonuclanıyor. Duygusal hayatınızla ilgili beklentilerin ötesinde güzel gelişmeler soz konusu olabilir ve cok pozitif bir sürece girebilkirsiniz. İş hayatıneda ise önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir.

YENGEÇ

Kendinize olan güveninizin artmaya başlamış olması kafanızda ki soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlayabilir. İş hayatı ile ilgili arayış içindesiniz gibi görunuyor. Bu dönem bu konularda şanslısınız. Bugün böyle bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Son günlerde biraz hırs yapıyorsunuz. Bu durum size zarar verebilir. Yakın dostlarınıza ve ailenize zaman ayırın.

ASLAN

Duygusal olarak oldukca güzel bir döneme giriyorsunuz. Duygularınızı sık, sık açığa vurmanız, özel hayatınızda heyacan yaratıyor. Venusun etkisi ile bugun duygusal acıdan oldukca entasan istekleriniz için caba harayabilrisiniz. bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz.

BAŞAK

Sosyal çevrenizde oldukça sevilen bir kişi olarak ön plana çıkıyorsunuz. İş hayatı ile ilgili olarak bazı sorunlar sizi yormuş olsa da bu sürecin yavaş yavaş sonuna geldiniz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ

Bir insanın hayatınızda ki etkisinden kurtulmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Bu şekilde verdiğiniz kararlar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özel hayatınızla ilgili olarak yakın bir arkadaşınızla uzun uzadıya konuşabilir ve belli konularda daha net tavırlar sergilemenizin sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünebilirsiniz.

AKREP

Duygusal açıdan beklediğiniz ilgili görmeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz Ekonomik olarak son dönemlerde ortaya cıkan girdap sizi oldukca zorluyor. İş ve kariyer konusunda daha disiplinli olmaya çalışın.

YAY

İnsanların sizi anlamadığını düşünmeye başlamanız cok da yanlış bir fikir değil. Bu donem cevrenizde ki insanların belli konularda umursamaz olması sizi oldukca sinirlendireilir.İletişimden kaynaklı sorunların aşılması için gerekli adımları sizin atmanız gerekiyor. İş cevresi konusunda da bazı aksaklıklar olabilir ve üstlerinizle görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz.

OGLAK

Çevrenizdeki insanların problemlerini fazlaca dinliyorsunuz. Bu durum bazen olumlu ama bazen ise oldukça yorucu bir durum.Yakın bir arkadaşınızın duygusal acıdan yaşayacagı bir sorunsalı uzun uzun onla konusurken kendi duygusal hayatınızı sorgulayabilir ve bazı yanılgılarınızın farkına varabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak yeni bir insanın etkisini üzerinizde hissetmeniz bugünlerde çok olası görünmekte

KOVA

Manevi sorunlarınız sizi boğmaya başlamış olabilir. Bu durumdan kurtulmanın yolu çevrenizin üzerinizdeki etkisinden uzaklaşmak olabilir. Eğitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız. Maddi açıdan bazı sıkıntılar yaşasanız bile gününüz olumlu geçebilir.

BALIK

Tam olarak ne istediğinizi bilmemenizin nedeni duygusal hayatınızdaki hayalet. Bu dönem duygusal açıdan kendinizi bulamamanız ya da beklentilerinizin karşılanmadığınızı düşünmenizin nedeni kişisel açıdan da kendinizi tatmın edemediğinizi düşünmekten kaynaklanıyor. Aslında çevrenize ve ailenize karşı kendinizi kantılama fikri herşeyin önünde gelen bir olgu görünümünde.