MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Şubat Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Şubat Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 25 Şubat 2013 22:31 - Güncelleme: 05 Mart 2016 08:26
26 Şubat Salı günlük burç yorumları

KOÇ
Duygusal hayatınızla ilgili önemli kararlar almak için aceleci adımlar atmayın ve sabırlı olun. Ailenizle ve evinizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve enerjinizi bu konulara harcamanız gerekebilir. Fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz.
BOĞA
Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız. Onunla ilişkinizde biraz daha esnek düşünmeye çalışın. Bu şekilde daha uyumlu ve huzurlu bir sürece girebilirsiniz.
İKİZLER
Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacak. Bu durumda kıskançlık Ya da yanlış analamara meydan getirecek olaylar olabilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi, bitirmeniz gereken islere yoğunlaştırarak kafanızı başka seylere verebilirsiniz.
YENGEÇ
Bazı iş görüşmelerinde daha ikna edici ve sakin olmalısınız. Önemli kararlar alabileceğiniz ve kendi kariyer basamaklarınızi hızlı bir şekilde yükseltebilecek bir süreçtesiniz. Biraz sabırlı ve ne istediğini bilen bir tavır sergilemeniz süreci güçlendirebilir.
ASLAN
Manevi acıdan kendinizi oldukça renkli bulabilir ve bu durumdan dolayı kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.
BAŞAK
Bugün verimli bir telefon görüşmeniz olabilir. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.
TERAZİ
Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor
AKREP
Yakın çevrenizin etkisi ile maddi harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden biri de iş hayatında ki olumlu gelişmeler. Bu durum iş hayatınızdaki farklı bakış açınızın etkisi. Kısa zamanda iyi sonuçlar alacağınız projeler söz konusu ama maddi olarak kısa vadeli buyuk harcamalar mantıklı görünmemekte.
YAY
İş konusunda yaşayacağınız bir sorunun etkisi gün boyu enerjinizin düşük olmasına neden olabilir. Kişisel karmaşalarınızın size esir almasına izin vermemelisiniz. Ekonomik olarak yaşadığınız handıkaptan kurtulabileğiniz bir olay ile sizi sevindirecek.
OĞLAK
Aşk yaşamınızda işler iyiye doğru gidiyor. AslInda çok sevilen birisiniz. Çevrenizdeki pozitif enerji aşk yaşamınıza yansıyacak. İş ve kariyer konularından uzak kalmak isteyebilir ve hayatınızda gelişen bazı olayları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz. Ailevi olarak ise olumlu bir sohbetin içinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
KOVA
Yavaş yavaş artık geçmişi bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde düşünmeye çalışarak bir çok konuda düşündügünüzden de fazla güçlenebilir.Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
BALIK
Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.