MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Ocak Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Ocak Cumartesi günü burç yorumları...

Eklenme: 26 Ocak 2013 00:11 - Güncelleme: 07 Mart 2016 15:14
KOÇ
Özel hayatınızda ki insanla yapacağınız bir konuşma artık duygularınız konusunda daha ciddi olmanızı ve geleceğe yönelik planlar yapmanız gerektiğini ortaya çıkartabilir. Bu durum sorumluluklarınızın artması anlamına gelse de sizi öz güven acısından rahatlatacak.

BOĞA
İş yada aile çevresinde ekonomik olarak ortak atılacak adımlarla ilgili farklı gelişmelerin olması sizi önemli karalar almaya yönlendirebilir. Bu kararları verme sürecinin yorucu olması söz konusu. Sosyal acıdan ise eğlenceli bir gün olacak.

İKİZLER
Sosyal çevrenizle ilgili olarak neşeli bazı gelişmeler sizi keyiflendirebilir. Yakın arkaşlarınızla altarnatif eğlence türleri ile ilgili planlar yapabilir ve bir yolculuk hakkında hayal kurabilirsiniz. Ailenizle ilgili ise bir konuda oldukça önemli kararlar alıcaksınız.

YENGEÇ
Duygusal hayatınızla ilgili fazla sabırsız olabilir ve aceleci davranışlar sergileyebilirsiniz. Maddi acıdan yaptığınız planların kısa vadeli çözümler yaratmaması sizi olumsuz etkilememeli. Daha dengeli ve dirençli görünüm sergilemeye çalışmalısınız.

ASLAN
Yakın arkadaş çevrenizden güzel haberler alacak uzun zamandır görüşmediginiz insanlarla haberleşeceksiniz. İş çevresinde ise süprız bir karar sizi mutlu edebilir. Sadece duygusal acıdan beklentilerinizi bu ara çok yükseltmeyiniz.

BAŞAK
Maddi harcamalarınızda aşırıya kaçmak sizi zorlayabilir. diğer yandan iş hayatınızda kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylara karşı tepkisiz kalmaya çalışmalısınız. Duygusal tepkiler vermek size zarar verebilir. Sakin ve akışına bırakan tavrınızı koruyun.

TERAZİ
Bu aralar oldukça dengesizleşebilirsiniz. Duygusal hayatınızda sevdiğiniz ile yapacağınız bir konuşma kafanızı karıştırabilir ve gelecek hakkında düşüncelerinizin nasıl olması gerektiğini anlamayabilirsiniz. Tepkileriniz konusunda ne kadar olduğun olursanız sonuçlarda o kadar olumlu olacak.

AKREP
Günleriniz güzel ve mutlu geçiyor. Bugün bir çok plan yapıp farklı yerlerde bulunacaksınız. Karşılaşacağınız bir insanla duygusal anlamda bir yakınlaşma hissedeceksiniz. Duygularınızla mantığınız arasında bir denge kurmanız gerekiyor.

YAY
Özel hayatınızla ilgili özleminiz ve duygularınız artmış olabilir. Bu süreçte karşınızdaki insanla samimi konuşmalar yapmalı ve aranızdaki iletişimi güçlendirmelisiniz maddi acıdan ise sürpriz bir gelişme sizi mutlu edebilir. Aileden alacağınız destek sizi rahatlatacak.

OĞLAK
Kariyere odaklı yaşamanın yarattığı gerginlik sizin enerjinizi sürekli değişken hale getiriyor. Bu surecin sonunda ortaya çıkacak başarı kişisel acıdan kendinizi çevrenize kanıtlamanız acısından önem arzediyor. Duygusal hayatınızda ise sakinlik devam edecek.

KOVA
Yaşadığınız maddi sorunlar bazen canınızı fazlasıyla sıkıyor. Ancak hatalarınızdan ders almayı bir türlü beceremiyorsunuz. Fazla duygusal olmanız bazen partnerinizin keyfini oldukça kaçırıyor. Sakin olmalısınız ve huzurunuzu bozmamalısınız.

BALIK
Dün oldukça yorulmuş olmalısınız. Ancak bugün yine keyifli bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz bir hediye alabilirsiniz. Düzensiz olmanıza rağmen iş hayatında başarılı görünüyorsunuz. Aile çevrenizden bir kişi sizi çok eğlendirecek.