MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Nisan Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Nisan Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 25 Nisan 2013 20:57 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 07:28
KOÇ

Maddi acıdan gelişen olayların sizi çelişkide bırakması gerginliğinizin artmasına neden olabilir. Ekonomik acıdan yaptığınız planlar konusunda biraz daha esnek olabilirseniz gerginliğiniz ortadan kalkacak ve sorunların üstesinden daha kolay bir şekilde geleceksiniz.

BOĞA

Maddi olarak yaşananlar sizi oldukça olumlu etkileyeceğe benziyor. Duygusal acıdan yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmaya başlamanız kendinizle barışık bir ruh haline girmenizi sağlıyor. Bu şekilde etrafınızdaki insanlarla eski günlerde ki gibi pozitif iletişim kuracaksınız.

İKİZLER

Psikolojık olarak hassas ve alıngan bir tavır sergileyebilir ve çevrenizdeki insanlarla cok fazla iletişim ıcinde olmayabilirsiniz. Ailenizle yapacağınız konumsalar sonrasında kendinizi biraz iyi hissedeceksiniz

YENGEÇ

Bu donem özel hayatınızda anlam veremediğiniz gerginlekler ortaya çıkabilir. yaşadığınız çelişkileri çok büyütmemeli konuların çok üzerine gitmeden soruna net bakmaya çalışabilirseniz var olan sorununuzu çözmek için adımlar atabilirsiniz. maddi acıdan aldığınız riskleri konturunu yapmayı unutmayın.

ASLAN
,
Duygularınızı daha belirgin ifadelerle belirtebilirsiniz. Karşı tarafta böyle bir bekleyiş olduğunu görmeniz gerekiyor. Daha net, anlaşılır tavırlar, iletişim sorununu ortadan kaldırabilir. İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünüyorsunuz

BAŞAK

Özellikle iş ve maddi konularda önemli fırsatların karşınıza çıkacağı Ya da geçmişte attığınız adımların karşılığını alacağınız bir gün sizi beklemekte. İş yoğunlugu ve sağlık anlamanında hassas bir donemde olmanıza rağmen bugün itibari ile bazı kapıların önünüze açılması sizi oldukça güçlendirebilir.

TERAZİ

Sizler duygusal olduğu kadar mantığıyla da on plana çıkan burclarsınız, kendinizi tanıma ve beklentilerinizin oluşması adına, karar verme niteliğinde önemli sınavlarla karşı karşıya kalabilir ve ne kadar sağ duyulu olursanız o kadar kazançlı çıkabilirsiniz. bu süreç sonrasında yaşadığınız ikilemlerden kurtulmanız söz konusu olabilir.

AKREP

İlişkinizde size olan güveni boşa çıkarmamanız gerekiyor. Var olan süreci sürdürmekte ilerletmek kadar zordur ancak bunu başarmanız için daha dikkatli olmalısınız. Maddi acıdan bu günler sizi biraz iyi gelecekmiş gibi görünüyor.

YAY

Politik olamamanız ve acık sözlü olmanız bazı konularda işlerin beklediğinizin tersine gitmesine neden oluyor olabilir. Biraz cevre ile ilişkilerinizle ilgili düşünmelisiniz.Çevrenizde var olan gerginlikler arasında kalmanız biraz huzuruzu bozabilir ancak genel anlamda pozitif olduğunuz bir gün geçireceksiniz

OĞLAK

Bugün partnerinizle yaşayacağınız bir sorunu büyütmemeli ve olaylar sakinleşene kadar beklemeyi tercih etmelisiniz. Sabırlı olduğunuz taktirde sorunların çözümüde kolay gelecektir. İş konusunda hedeflerinizden şaşmaya başlamış olmak ayrı bir ruhsal sıkıntıyı da beraberinde getirebilir. Sakinliğe öne vermelisiniz.

KOVA

Duygusal acıdan bu donem biraz sakin kalmakta yarar var. İş ve maddi konularda ise vermeniz gereken ciddi kararlar olabilir ancak olayları enine boyuna düşünüp net emin olmadan karar vermeyin. Sosyal çevrenizle ilgili ise karmaşık bazı olaylar gelişebilir. Geride kalmayı tercih etmeniz gereken tartışmalar içinde bulabilirsiniz kendinizi.

BALIK

İş hayatında bazı konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklarınızla üzerinde çalıştığınız projede bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir ve sorunu çözmek için çok zaman kaybedebilirsiniz.. Bu konuda soğukkanlı davranmalı ve akıllıca düşünmelisiniz. Tahammülsüzlugün getireceği aceleci kararlardan kaçınmalısınız.