MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Mayıs Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Mayıs Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 25 Mayıs 2013 21:58 - Güncelleme: 20 Şubat 2016 05:42
KOÇ

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Çok koşusturuyor olmanız fiziksel direncinizi düşürmüş gibi görünuyor. Kısa zaman içerisinde iş hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler sonrası sorumluluklarınızın artması kazancınız konusunda daha iyi bir sürece girmenizi sağlayabilir. Maddi konular konusunda bu dönem sabırlı olmalısınız.

BOĞA

Duygusal acıdan son zamanlarda yaşadığınız sorunları başka bir acıdan değerlendiremeye ihtiyacınız var. olan sorunlarınız da öncelikle kendinize bakmanız objektif davranmanız için olumlu bir bakış olacaktır. Kendi yanlışlarınızı görüp düzeltmeye çalışmanız ilişkinizin gerginliklerden de arınmasına yardımcı olabilir

İKİZLER

İş konusunda bir konunun sizi yorması ve sonucunda istediğiniz almanız size farklı bir mutluluk getirecek gibi görünüyor. Özel hayatınızda ise yogun oldugunuz kişinin umursamazlıgını buyutmemeye calışın cünki karşınızdaki kişi bu donem kişisel bir şavasın içinde olabilir ve bu sürecte ona destek olmaya calışın. Kısa zaman içerisinde paylaşımlarınız artacak.

YENGEÇ

İç dünyanıza dönmeniz bazı ayrıntıları daha net bir şekilde görmenizi saglıyor. Hisleriniz üst boyutta ve bu aşamada önemli kararlar için uygun anlar yakalayacaksınız. Maddi olarak beklentilerinizin karşılıgını almadıgınızi düşünmeniz sizi biraz zorlasa da kısa zaman içerisinde maddi olarak rahatlayabilecek bir sürec içine gireceksiniz.

ASLAN

Duygusal açıdan oldukça öfkelisiniz. Duygularınızı kontrol altına almadan bu üzüntüyü azaltamayacaksınız. İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz. Zihninizdeki karışıklık, yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilirç

BAŞAK

Uyumlu olmaya ve olası gerginliklerde objektif olmaya özen göstermelisiniz. Duygusal acıdan ise vizyon ve görüş değişimizi üzerinizde hissedebilir ve beklentilerinizi açığa çıkartmak için caba harcayabilirsiniz. sakin ve güçlü olduğunuzda neler yapabildiginizi biliyorsunuz bunu simdi de yapabilirsiniz

TERAZİ

Bugün genel olarak sakin bir gün olacak. Rutin işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı olumlu gelişmeler kapıda. İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir, bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.

AKREP

Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor.

YAY

Sevgilinizin duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle onunla bu konuda bir çok kez tartışmaya giriyorsunuz. Bugün daha çok ilgilendiğiniz ve zevk aldığınız işlerle ilgileneceksiniz. Bu çalışmaları sevmediğiniz insanlarla ortak yapacaksınız fakat yine de bu durum keyfinizi bozmaya yetmeyecektir.

OĞLAK

Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Konuşulması gereken konuları net bir şekilde konuşmalı beklentilerinizi acık acık dile getirmelisiniz. Bu gün iş hayatı ile ilgili önemli baz sorumluluklar alabileceğinizin sinyalleri ile karşılaşabilir ve kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

KOVA

Kendinize yönelik fikirlerinize yön verebileceğiniz ve düşünmek için bol bol fırsat bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün aile ortamında yaşayacağınız olaylar, geleceğe büyük umutlarla bakmanıza neden olabilir. Moraliniz düzelecek. Maddi konularda ise kısa bir süre daha dikkatli olmalısınız.

BALIK

Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Ancak içinizde bir yerde eksikliğini hissettiğiniz ve adını koyamadığınız nedenini bilmediğiniz duygular özellikle yalnız kaldığınızda ne yapacağınızı bilmez bir hale gelmenize yol açıyor. mümkün olduğu kadar arkadaşlarınızla ailenizle ve partnerinizle diyaloğunuzu sıkı tutmaya çalışın.