MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Mart Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 26 Mart Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 25 Mart 2013 22:08 - Güncelleme: 25 Şubat 2016 19:18
KOÇ
Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşayacağınız karmaşa bir yakınınız tarafından çözümlenebilir.
BOĞA
Aşk yaşamınızda daha çok sevdiğiniz insanla aranızdaki istikrarı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda başarılı girişimlerde bulunabileceğiniz ve istikrarınızı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki kaynakları değerlendirmekte başarılı olacaksınız ve alacağınız kararlar genel olarak verimli olacaktır.
İKİZLER
İş hayatında bazı çalışmaları askıya almanız soz konusu olabilir. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz.
YENGEÇ
Duygusal yönden kendinizi sevgilinize karşı oldukça zayıf hissediyorsunuz. Duygularınızı tam ifade edemiyorsunuz. Aşk hayatındaki yoğunluğun hayatınızda her şeyi yoluna koymayacağının farkındasınız ve maddi olarak da hayatınızda bir şeylerin iyiye gitmesi gerektiğni düşünebilirsiniz.
ASLAN
İçsel analizler sonrasında bazı kararlar almaya yakın görünüyorsunuz. Alacağınız kararla ilgili olarak çevrenizde önem verdiğiniz insanlarla da konuşmalı adımlarınızın sağlıklı olması için kontrolu elden bırakmamalısınız. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.
BAŞAK
Hayatınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Maddi konularda kazançlarınızı arttırmak için düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.
TERAZİ
Son günlerde kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Zamanınızın çoğunu hoşlandığınız hobilerinizle uğraşarak geçiriyorsunuz. Biraz da sosyal hayatınıza önem vermelisiniz. Sevgilinizle son derece olgun ve geleceğe yönelik bir ilişkiniz var. Bazen kuşku duysanız da merak etmeyin. Bu sefer doğru insanı buldunuz. Onun değerini bilmelisiniz.
AKREP
Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız çok fazla gidiyor.
YAY
Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Aile çevrenizden bir insanla yapacağınız konuşma sonrası bir konu ile ilgili hazırlık yapmanız gerekebilir. Bu süreç huzurunuz ve kendinizi güçlü hissetmeniz için önemli.
OĞLAK
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Maddi konularda yeni kararlarda dikkatli olmalısınız.
KOVA
İç dünyanızda ki yalnızlık hissinden kurtulma zamanınız geldi. Kafanızı kaldırıp sizden işaret bekleyen insanlarla iletişim kurmalısınız.İş hayatında ise şansa duyduğunuz ihtiyacı, çevrenizdeki insanların desteği ile tamamlayabilirsiniz. Bu durum yeni adımlar atarak ilerleme şansınızı ortaya çıkartıyor. Duygusal acıdan ise karmaşıklığın geçmesi için olaylara cok derinlemesine bakmamalısınız.
BALIK
Yüzeysel bakıldığında oldukça net tavırları olan bir yapınız var gibi görünse de özel hayatınızla ilgili bazı konularda kararsız kalıyorsunuz. Nasıl bir durumda mutlu olacağınızı bilmiyor gibisiniz sanki. Bu durum sanki duygusal acıdan tekrar rahatlamanızın sizi bağlı olmadığını düşündürebilir size.