MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Eylül Çarşamba günlük burç yorumları

Acaba bugün burçların rotası hayatımıza ne kadar etki edecek? Melekler Kahvesi bu sorunun yanıtını sizler için aradı...

Eklenme: 25 Eylül 2012 23:01 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 01:58


KOÇ

Özel hayatınızda yenilik istiyor olmanızın nedeni kaybettginiz heyecanınız. Kişisel olarak beklentilerinizin netleşemedigi bir dönemde olmanız istekleriniz konusunda celişkide kalmanıza ve hayattan beklentilerinizi alamadıgınız düşüncesine kapılmanıza neden oluyor. Maddii konularda yaşananlar kafanızda sorun olmaktan cıkabilir.

BOĞA

Özel hayatınızda bir insanın etkisi giderek üzerinizde baskı yaratmış olabilir. Duygusal acıdan kendinizi rahat hissetmediginiz bir dönemdesiniz. Yalnız kalmak ile duygusal hayatın yogunlugunda paylaşım içinde olmak ikilemi sizi oldukca zorluyor olabilir. Biraz sakinleşin ve sabırlı bir şekilde secim yapın şanslı döeneme giriyorsunuz.

İKİZLER

Yeni tanışacagınız biri duygusal acıdan kafanızı meşgul edebilir. Bu süreçte dogru kararı verebilmek için yakınlarınıza danışmanız mantıklı olabilir. Maddi anlamda yaşadıgınız sorunlu donemin gecmişte kalması sizi kisisel acıdan özgürleştirebilir ve yaratıcı gücünüzü daha rahat kullanabilirsiniz

YENGEÇ

Özel hayatınızda ki düşüncelere herkez müdahele ediyor olabilir. Duygusal hayatınızda karşınızdaki insan sizin fıkırlerinizin yanlış buluyor olması bu döenemde yaşadıgınız en onemli sorunmuş gibi konusuyor. Tartışmaya girmeden onun da size karşı on yargılı oldugunu anlatamaya calışmalısınız. İş konusunda bir insandan alacagınız destek sizi oldukca güclendirebilir.

ASLAN

Bugun günlerden aşk. Ögleden sonra gelişen bazı olaylar duygusal acıdan oldukca karmaşık ve hoş gelişmeleri ortaya cıkartabilir. Bir süredir etkisi altında oldugunuz bir insanla yapacagınız konuşma heycan ve kararsızlık arasında gitgeller yaşamanıza neden olacak. Bazı şeylerin yerine oturması için zamana ihtiyacınız oldugunu kendinize tekrarlamalısınız.

BAŞAK

Radika kararlar almaya yatkın bir donemdesiniz. Bu sürecin sizi yormaması için oldukca kontrollu ve gelecegenizi düşünen adımlar atmaya calışmalısınız. Güvendiginiz insanlarla yapacagınız konuşmalarda onların konulara bakış tarzını iyi analiz etmeli ve bazı konularda daha dengeli adımlar atmanız gerektigini algılayabilirsiniz.

TERAZİ

Maddi konularda daha yaratıcı olabilecek bir döneme giriyorsunuz. Bu donem önemli girişimleriniz söz konusu. Özellikle iş ve egitim anlamındaki görüşmelerde önemli anlaşmalar ıcın adım atabilir bazı projelerde başı cekebilirsiniz. Kısa vadede oluşabilecek sorunlara hazır olun. Maddi acıdan ise kücük bazı sıkıntılar yaşamanıza ragmen rahat bir gün gecireceksiniz.

AKREP

Tutkunuzu kontrol altında tutmakta sorun yaşayabileceginiz bir gün. Özel hayatınızın herşeyin onune gecmesine izin verirseniz bazı sorunlar sizi oldukca yıpratabilir. Özellikle aceleci tavırların ve fevri konuşmların sizi üzmesi soz konusu olabilir. Dengeli olmaya özen gostermelisiniz. Aile konusunda biraz empati kurmalı yaşanan sorunalara daha duyarlı olmalısınız

YAY

Kıskanclık ve gurur arasında ciddi ikilemde kalabilirsiniz. Duygusal hayatınızda atmak istediginiz bir adımın bir yanlış anlama olabilem ihtimali sizi ciddi bir çelişkinin içine sokacakmış gibi gorunuyor. Bu sürecte oldukca dikkatli olmalı ve kontrollu hareket ederek sorunu sabırla cozmeye calışmalısınız. Ekonomik olarak ise bazı sorunların ortadan kalkacak olması pozitif.

OGLAK

Özel hayatınızda bazı gerceklerle yüzleşmelisiniz. Bu sürecte ne kadar cesur olursanız konuların netleşmesi de o kadar belirgin olacaktır. Başlangıctan yavaş ilerleyen konularda yaşadıgınız sorunlar hep devam etmeyecektir. İş konusunda kendinize veridigniz sozlerin arkadasından gitmeli ve hayatın sizi başka taraflara sürüklemesine izin vermemelisiniz.

KOVA


İş hayatında artık güçlenme devri başlıyor. Öncelikli olarak yerinizi saglama almalısınız.Yaptıgınız planların düzeninizin devamı için önemli. ama kişisel anlamda kendizle bazı konularda celişmenin size ne kadar zarar verdigini daha net alıgılayarak kararlarınızı buna gore belirginleştirmelisiniz. Mantıgınıza güüvenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.


BALIK

Duygusal acıdan yeniden yogun bir mutluluk yaşayamacagınızdan korkuyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır varolan karmaşa sizi oldukca yıpratmıs görünüyor. Bu sürecte kendinize biraz daha zaman vermelisiniz. Maddi acidansa onumuzdeki günlerde varolacak rahatlama sizi toparlayabilir gorunsede ekstra harcamalara dikkat.