MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden özel yorumlar..

Eklenme: 26 Ekim 2012 14:39 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 03:24
KOÇ
 
Yoğun bir gün sizi bekliyor.Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu gorüşmelerden istediğiniz sonucları alabilirsiniz.
 
BOĞA
 
Zekanızı kullanmanız bir gök sorunu cozmenizde etkili oluyor. İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle askında bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
 
İKİZLER
 
Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.
 
YENGEÇ
 
Duygusal hayatınızda bir yanlış anlama sinirlerinizi bozabilir. Garip bir gün yaşayacaksınız. Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar gündelik hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda yakın arkadaşlarınızla görüş ayrışlıgı yaşayabilrisiniz.
 
ASLAN
 
Geçmişte yaşadığınız bazı olayları düşünebilir ve bunları unutmak için kendinizi oyalayacak bir şeyler bulabilirsiniz. Kendinizle ilgililenmeniz ve hayatla ilgili planları dengelemeniz gerekiyor. Yakın zamanda bir zamanda arkadaşlarınızla bır seyehat planı yapabilirsiniz
 
BAŞAK
 
Güven duygusunu çok önemsediğiniz bu dönemde hayal kırıklıkları yaşamaktan korkmayın. Öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bu şekilde hayatın tadını daha iyi alacak ve bireysel olarak ön plana çıkacaksınız. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için cevrenizde ki insanlarla eğlenceli vakit gecirebilirsiniz.
 
TERAZİ
 
Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizi oldukça mutlu ediyor. Bugün sevgilinizin size yapacağı özel bir jestten dolayı çok duygulanacaksınız ve ona daha da çok bağlanacaksınız. Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Bu konu da biraz daha gercekci olmanız gerekebilir.
 
AKREP
 
Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz.
 
YAY
 
Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücnüzun geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız.
 
OĞLAK
 
Bazı konulardaki tutarsızlığınız sizi seven insanları oldukça üzüyor. Kişisel anlamda yaptıgınız bu dengesiz davranışların sebebi son zamanlardaki kendinize olan güvensizliginiz. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşananlar ise olayları algılama biçiminizdeki umarmazlık olarak gorunmekte.
 
KOVA
 
Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukca olumlu zamanlar gecirebilirsiniz.
 
BALIK
 
Bugün kendinizi evinize ve sevdiklerinize adayacaksınız. Gün içerisinde yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek aile çevresinde pozitiflik yaratacaksınız. Onların çeşitli sorunlarına yorulmadan maddi manevi çözüm bulacaksınız. Bu arada soğuk algınlığınızı da önemsemezlik yapmayıp dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.