MedyaFaresi MedyaFaresi

26 Ağustos Pazar burç yorumları!

MEDYAFARESİ- Melekler Kahvesi ekibinden Medyafaresi okurlarına özel günlük burç yorumları...

Eklenme: 25 Ağustos 2012 22:17 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 09:08

KOÇ

Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz

 

BOĞA

 

Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı.

 

İKİZLER

 

İlişkinizin artık alışkanlığa dönüştüğü şeklinde bir korkunuz var. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Amirlerinizle iyi ilişki kurabilir, onlara kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan da destek bulacaksınız.

 

YENGEC

 

Kafanızın karışık olduğu durumlarda danıştığınız arkadaşınıza yine ihtiyacınız var gibi görünüyor. İş ilişkileriniz biraz karışık. Arkadaşınızın da omuz vermesiyle bu hafta bazı düzenlemelere girişeceksiniz. Duygusal yaklaşımlarınız insanları etkiliyor. Sıcak ilişkiler kuruyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Bugun unutamayacağınız saatler geçireceksiniz.

 

ASLAN

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar çıkabilir. Bir arkadaşınızla gizli bir kırgınlık yaşıyorsunuz.

 

BAŞAK

 

Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.

 

 

TERAZİ

 

Kişisel ilişkileriniz konsuunda yaşadıgınız karmaşa bir türlü huzurlu olmanıza izin vermiyor. İnsanlara nasıl davranacagınız konusunu bu kadar ciddi düşünmemelisiniz. Elbette ilişkiler onemli ama sizin yıpranmanıza izin vermeyecek kadar eleştirmelisiniz kendinizi. Duygusal acıdan bir insanla yogun bir ileişim sonrasında hayal kırıklıgı yaşama ihtimaliniz on planda.

 

AKREP

 

Yaşadıgınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli calışmalar icine girebilecek calışmalar icerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin. Bu şekilde sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz.

 

YAY

 

Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi.

 

OGLAK

 

Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı. Bir meseleyi yanlış anladınız. Daha doğrusu huyunuzu bilenler tarafından yanlış bilgilendirildiniz. Bir an önce doğruyu arayıp bulmalısınız.

 

KOVA

 

Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin. Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak. Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.

 

BALIK

 

Kişisel anlamda bıraz sabırsız biraz on yargılı olabileceğiniz bir gün. Almak istediginiz haberleri alamamanızın yarattığı karmaşa ve iş hayatında gelişecek bazı sorunlara karşı vereceğiniz tepki insanları sizi anlamamasına neden olabilir. Sakinliğinizi ve tecrübenizi on plana çıkararak soğuk kanlı olmalısınız. Maddi olarakta Sürpriz gelişmeler olabilir.