MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Nisan Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 25 Nisan Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 24 Nisan 2013 22:00 - Güncelleme: 22 Şubat 2016 07:18
KOÇ
İş hayatı ile ilgili olarak içinizde ki huzursuzluğu bir türlü kenara bırakamıyorsunuz. Genel manada güçlü ve dengeli adımlar atmaya yönelik bir tavrınız olmasına rağmen kararsız kaldığınız dönemler en zayıf döngüleriniz. Özel hayatınızda bu sebepten dolayı yolunda gitmiyor. Birkaç gün içinde her şey oturabilir.
BOĞA
Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.
İKİZLER
Duygusal hayatınızla ilgili daha dengeli ve uzun vadeli planlar yapabilecek bir tavır sergileyecek ve çevrenizden güven kazanacaksınız. Maddi acıdan oldukça olumlu gelişmeler olabilir ve kendinizi almak istediğiniz bazı araçları alabilecek durumda bulabilirsiniz.
YENGEÇ
Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakıbilirsiniz. İş hayatınız sıkıntılı bir sürece girebilir. Fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz. Bu donemde yaşayabileceğiniz en buyuk sorun sabırlı olamamak
ASLAN
Zaman zaman kendini sizin yanınızda güvensiz hissediyor. Onu neden tercih ettiğinizi sorgulayıp duruyor. Bunu sizinle açık açık paylaştığı için bir sorun yaşamıyorsunuz ama bu güvensizliği pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için biraz daha paraya ihtiyacınız var.
BAŞAK
Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kaldı. Bunun farkında olduğunuz için yaratıcılığınız ve enerjiniz de had safhada. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak ortada var olan bir boşluğu doldurmak için sabırsız davranmamalısınız.
TERAZİ
Sezgilerinizin de size yardımıyla beklentileriniz olumluya gidebilir. Duygusal hayatınızla ilgili olarak ise bir kişinin daveti sizi oldukça sasırtacak. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Maddi olarak yaşanacak bir talihsizliğin canınızı çok sıkmasına izin vermemelisiniz
AKREP
Özel hayatınızla ilgili gelişen olayların etkisi kafa karmaşanızın büyümesi anlamına gelse de bazı gerçeklerle yüzleşmeniz anlamına da geliyor. Bu süreç algılarınız ve hisleriniz konusunda ne kadar kendinize güvenmeniz gerektiğini farkettirebilir size. İş hayatında ise beklenmedik bir olumluluk sürecine giriyorsunuz.
YAY
Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz.
OĞLAK
Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bunun nedeni duygularınızın sizi fazla etkilemesinden kaynaklanıyor. Olaylara genelde analitik bakabiliyor olmanıza rağmen bugünlerde biraz dengesizleşmeye başlamış olabilirsiniz.
KOVA
Özel hayatınızla ilgili hem yeni bir heyacan isteğiniz var hemde hata yapmak istemiyorsunuz. Sakin olmalı ve süreci zaman bırakmalısınız.iş ve kariyer acısından gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük adımlarla projelere başlayabiilr ve yaşamınızı doldurabilirsiniz.
BALIK
Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor.