MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 25 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 24 Mayıs 2013 22:18 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 02:06
KOÇ

İştahınız bu aralar çok açık ve bu durum sizin istemediğiniz halde kilo almanıza neden olabilir. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Alacağınız güzel bir haberle birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa çıkmanız an meselesi. Hazırlıklı olun!

BOĞA
Genel anlamda hayata esnek ve ılımlı bakan bir karekter olmanıza rağmen içinizde bazı şeyler birikmiş olabilir. Bu yüzden bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız var, nasıl biriyle, nasıl bir konuda inatlaştığınıza yeniden bakmanız gerekiyor.

İKİZLER

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacaktır. Bu gelişmelerin ardından duygusal acıdan kafanda büyüttğünüz bazı olayları daha dengeli bir şekilde ele alacaksınız. Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir.

YENGEÇ

İlişkinizi sorgulamak ve bir takım düşüncelerden kendinizi alamamanız gayet insancıl bir davranış. ancak aşkınızın ve alışkanlığınızın izinden giderek sakin olmaya çalışmanız bu dönem için daha sağlıklı olacaktır. Kendi iç dünyanızdaki karmaşalara bazen ses vermek olumsuzluk olarak algılanmamalı.

ASLAN

Becerikli ve yeteneklisiniz. Buna rağmen bazen anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Maddi hayatınızla ilgili olarak beklenti içinde bulunduğunuz bir konu ile ilgili olarak olumlu bir haber alabilirsiniz.

BAŞAK

Duygusal hayatınızdaki insanın bazı konularda duyarsızlaşması sizi olumsuz etkliyor. Geçmişin gölgesini üzerinizde hissedebilrisiniz. Bu durum üzerinizdeki hassasiyeti arttırabilir. Bu donem çevrenizdeki insanlar sıkı diyalog halinde olacaksınız. Geleceğinizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak.

TERAZİ

Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir. Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor. Güvendiğiniz insanlarla diyalog kurabilirsiniz.

AKREP

Maddi konularda bazı olumlu gelişmelere olabilir. Parça parça para girdileri hayatınızda belli konuların iyileşmesini sağlayabilir. Genel anlamda negatif görünmeseniz de içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor.

YAY

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukca olumlu zamanlar gecirebilirsiniz.

OĞLAK

Sosyal çevrenizle ilgili son önemlerde gelişen olayları çok büyütmeden hareket etmelisiniz. Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar iÇerisinde olacaksınız.

KOVA

Genel anlamda dengeli bir gün geçireceksiniz. İş ve kariyer hayatı ile ilgili olarak yaşanabilecek sorunlar olsa da siz kendinizi bu olayları umursamayarak ferahlatacaksınız gibi görünmekte. Duygusal hayatınızda ise sevdiğiniz insanla yapılacak konuşmalar kişisel sorunları çözmek adına önemli adımlar olarak görünüyor.

BALIK

Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. İş konusunda yaşanacak bazı aksiliklerin üstesinden gelebilecek ilişki ağına sahip olmanız sizi oldukça rahatlatacaktır.