MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Kasım Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinin ilgiyle okunan burç yorumları...

Eklenme: 24 Kasım 2012 23:32 - Güncelleme: 29 Mart 2016 14:48

KOÇ
Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
 
BOĞA
Son zamanlardaki yeni yönelimler sorun çıkartabilir. Dışarıda aradığınız küçük mutlulukları gereksinme nedenlerinizle yüzleşmelisiniz. Yakında bazı oluşumlar sizi tedirgin edebilir. Geçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir. İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz.
 
İKİZLER
Aşk hayatınızda bugün üzüntülü anlar yaşayacaksınız. Sevgilinizden bugün çok ağır kelimeler işiteceksiniz ve bunları içinize atacaksınız. Tepkisiz kalmak yerine hakkınızı savunmalısınız. iş hayayatınızda bugün bazı gelişmelere tepkisiz kalmak isteyecek ve daha çok kendi rutin ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. İnsanlara çok fazla güveniyorsunuz ve onlara bütün sırlarınızı açıyorsunuz. Bugün de böyle bir hata işleyeceksiniz. Dikkatli olun.
 
YENGEÇ
Bugün aşk hayatınızda kendinizi baskı altında hissedeceksiniz ve psikolojiniz olumsuz yönde gelişecek. Biraz yalnız kalmayı ve kafanızı toparlamayı denemelisiniz. İş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün hareketlerinizdeki ölçüyü kontrol etmezseniz amirinizle aranızdaki samimiyet bozulabilir. Bugün dikkat gerektiren konularla ilgilenmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü dikkatiniz çok dağınık olacak
 
ASLAN
Yakın ilişkilerde belirebilecek gerginlikler karşısında sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Öğle saatlerinde gerçeklerden uzaklaşıp yanlış anlamalara yol açabilirsiniz. Aslında en önemli probleminiz yoğunlaşmakta ve ilişkiye gereken zamanı ayırmamanızda. İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız söz konusu.
 
BAŞAK
Aşk hayatınız oldukça hareketlenecek. Sizi sevenler de sizinle aynı coşkuyu yaşıyor. Özel bir teklif kapınızı tıklattı tıklatacak, iyi değerlendirmeye bakın. Sevdiğiniz insanın sizinle arasındaki özel sorunlarını özellikle kendi yakınlarınızla paylaşmayın. İlerde anlattıklarınız sevdiğinize karşı koz olarak kullanılacaktır Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız
TERAZİ
Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek Grup çalışmaları açısından yoğun günler sizi bekliyor. Bu yüzden özel hayatınızdan bazı fedakarlıklar yapabilirsiniz. İleride bu çalışmalardan alacağınız olumlu sonuç size bütün yorgunluklarınızı unutturacaktır.
 
AKREP
Aşk yaşantınızda çok sancılı bir dönem geçiriyorsunuz. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Bugün onunla bol bol konuşacak ilişkinizin devamı konusunda kararlar alacaksınız. İş yaşantınızda sorunlu bir gün sizi bekliyor. Suçunuzun olmadığı bir konuda amirleriniz tarafından uyarı alabilirsiniz. Son günlerde iş performansınız çok düşük , bu olay da patlak verince izin almak zorunda kalacaksınız
 
YAY
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığına düşüyorsunuz. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. İş hayatınızda ortak çalışmalar yerine yalnız çalışmayı tercih ediyorsunuz. Üretkenliğinizin artması bakımından güvendiğiniz insanlarla beraber çalışmak size faydalı olabilir.
 
OĞLAK
Sevgilinize çok düşkünsünüz fakat tutarsız davranışlarınız yüzünden sevgiliniz sizden bıkabilir.Ona sevginizi belli etmeye çalışın ve değişik bir yerlere götürün. İş yaşamınızda yeni bazı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz ve son derece hızlı hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk
çekebilirsiniz.
 
KOVA
Aşk hayatınızda bugün bazı güzel sürprizler yaşayacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Amirinizle olan yakın ilişkileriniz yüzünden işyerinizde bazı arkadaşlarınız tarafından kıskanılacaksınız. Amirinizle olan yakın ilişkilerinizi çevrenizden gizlemek zorundasınız.
 
BALIK
Bugün duygusal anlamda kendinizi dengeli hissedeceksiniz. Zihniniz iyi işliyor ve ilişkiniz konusunda akılcı kararlar alabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda yada genel çevrenizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Yapacağınız işlerde başkalarının fikirlerini sorup çevrenizdeki kişilere danışabilirsiniz.