MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Haziran Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 25 Haziran Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 24 Haziran 2013 23:15 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 01:32
KOÇ

Enerjiniz sınır tanımıyor, işinizi bugünlerde her şeyin üstünde tutuyorsunuz. İşlerin çokluğundan yakınmıyorsunuz. Manevi acıdan ise biraz yorulmuş görünüyorsunuz ve bu durum kişisel acıdan sizi oldukça olumsuz etkileyebilir. Sıcaklar iyice gelmeden yapacağınız kısa bir izin size iyi gelecektir.

BOĞA

Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. duygusal acıdan hissiz olduğunuzu düşünseniz de mental yorgunluk asıl sizi yoran.Değişik faaliyetlere ve sosyal aktivitelere katılma şansını elde edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız.

İKİZLER

Son günlerde yeni bir sürece başlamış olabilirsiniz. Bu süreç bir yandan yepyeni heyecanları on plana çıkartırken diğer yandan ise özgürlüğünüzü kısıtlayan bir olgu gibi görünebilir gözünüze. Bazı şeylerin tadını zamana bırakarak çıkarmalısınız. Aceleci olmadığınız taktirde ciddi bir güçlenme süreci sizi bekliyor.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda bir yanlış anlama sinirlerinizi bozabilir. Şanssız bir gün yaşayacaksınız. Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda iş arkadaşlarınızla karşı gelebilirsiniz.

ASLAN

Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.Hem iş hayatında ortaya çıkan projelere hemde duygusal acıdan karşınıza çıkan fırsatlara odaklanmalısınız Duygusal değerlendirmelerinizin sizin doğru adımlar atmanızı sağlayacak olması heyacanı ortaya çıkartabilir.

BAŞAK

Kendinize yönelik fikirlerinize yön verebileceğiniz ve düşünmek için bol bol fırsat bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün aile ortamında yaşayacağınız olaylar, geleceğe büyük umutlarla bakmanıza neden olabilir. Moraliniz düzelecek. Maddi konularda ise kısa bir süre daha dikkatli olmalısınız.

TERAZİ

Kendinize olan güveninizin arttığı ve elde ettiğiniz başarıların ardından, hayatınızda problemleri aşabilecek güce sahip olduğunuzu görmeniz bir çok konuda sizi rahatlatmışa benziyor. Terazi burçlarının bu dönem yaşayabilecekleri önemli sorun ise duygusal acıdan yaşadıkları yalnızlık psikolojisi.

AKREP

Aşk ile ilgili olarak özgürlük arayışınız duygusal ilişkinize fazlaca yansımaya başladı. Bu durum zaman içerisinde karşınızdaki insana karşı olumsuzlaşmaya başlayabilirsiniz bu konuda daha dengeli bir tavır içine girmeli gerektiği zamanlarda karşınızdaki insanla konuşmaktan çekinmemelisiniz.

YAY

Duygusal yönden daha mantıklı düşünmeye başladığınız bir gündesiniz. Sıkı bir dostunuzdan beklemediğiniz bir zamanda maddi destek gelebilir. Bu destekle maddi durumunuzu biraz olsun düzeltebilirsiniz. Bugün duygularınızı yansıtırken fazla materyalize düşünebilir ve çevrenizi şasırtabilirsiniz.

OĞLAK

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz, İş hayatı ile ilgili gelişen bazı olaylar sonrasında yerinizi netleştirebilir ve geleceğe yönelik hedeflerinizi daha net bir şekilde görebilirsiniz. Ailevi olarak bir süredir kafanızda sorun yaratan bir konu ile ilgili gelişecek olaylar sonrası oldukça mutlu olabilirsiniz.

KOVA

Duygusal acıdan beklediğiniz ilgili görmeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz Ekonomik olarak son dönemlerde ortaya çıkan girdap sizi oldukça zorluyor. İş ve kariyer konusunda daha disiplinli olmaya çalışın.

BALIK

Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz.Maddi konularda yaşadığınız kısa vadeli olumsuzluklardan kurtulmak için uygun fırsatların karşınıza çıkmaya başladı. Size dönen şansı değerlendirmeye çalışın.