MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Eylül Salı Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi günlük burçları yorumluyor...

Eklenme: 25 Eylül 2012 00:18 - Güncelleme: 06 Mart 2016 05:34


KOÇ

Ailevi konularda yaşanan bazı olaylar sizi oldukca hassaslaştırabilir.Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Yakın bir iş arkadaşınızla ya da ortağınızla bir kırgınlık yaşayacaksınız. Onun güvensizliği kadar sizin alınganlığınızın da payı var bunda. Ortak bir dostunuz arayı yapacak ama ortağınıza yönelik bir beklentisi var. Size dikkatli olmak düşüyor.

BOĞA

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşanan karmaşaları kafanızda buyutmekten vazgececeksiniz.Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük. Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek.

İKİZLER

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir gün bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Dostlarınızdan biri hakkında endişe verici bir haber duyabilirsiniz. bu konuda yapıcı olmaya calışmalısınız.

YENGEÇ

Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakıs acınızı degiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durum hem iş hayatında hem de duygusal hayatınız da onemli gelişmeleri ortaya cıkartıcak. Maddi acıdan ise bir kişi ile onemli bir ortaklık kararı alabilrisiniz.

ASLAN

Son günlerde kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Zamanınızın çoğunu hoşlandığınız hobilerinizle uğraşarak geçiriyorsunuz. Biraz da sosyal hayatınıza önem vermelisiniz. Sevgilinizle son derece olgun ve geleceğe yönelik bir ilişkiniz var. Bazen kuşku duysanız da merak etmeyin. Bu sefer doğru insanla birliktesiniz.

BAŞAK

Duygusal hayata karşı fazla verici oldugunuz donemlerin pişmanlıgını hatırlamalısınız. Dogru secimler yapmak için yeterince sabırlı olmanız gerektiginizı unutmuş olabilrisiniz. İş hayatı ile ilgili olarak ise sürece odaklanmanız için yeterince enerjiniz var.

TERAZİ

Maddi acıdan sorunlarınıza care bulmaya başlamanız yakın çevrenize zaman ayırmanızı ve aranızdaki bağlantıların artmasını sağlayacaktır. Duygusal hayatınızda ki kişinin baskıcı tavrı ruhsal anlamdaki gelgitlere neden oluyor olabilir. Bu süreçten kurtulmanın yolu karşınızdaki insanla acık acık konuşmak ve güven sorununuzu çözmekten geçiyor.

AKREP

Duygusal acıdan bağlı olduğunuz kişi ile uzun vadeli planlar kurabilirsiniz. Bunu yaparken gerçek dünyayı da unutmamalı ve işlerinize etkimesini engellemelisiniz. Bu ara bazı konularda insanların dikkatini çekiyorsunuz ve kendinizi göstermeye devam ederseniz iş hayatında ciddi ilerlemeler kaydedeceksiniz.

YAY

Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır. önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

OĞLAK

Duygusal hayata karşı varolan pozitif bakış açınız ilişkiniz varsa ve ilişkinizde sorunlar varsa düzeltmeye yönelik adımlar atma psikolojinizi ön plana çıkartacak. Yok eger duygusal hayatınızda biri yoksa size karşı ilgi duyan bir ınsan pozitif davranışlar sergileyebilirsiniz

KOVA

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşanan bazı sorunların sizden kaynaklandıgını düşünmeniz kişisel olarak eleştirelerinizin sizi yıpratmasına neden oluyor. Beyninizi biraz daha özgür bırakmalı ve hayatınızda ki bazı konulardan zevk almaya bakmalısınız. Kişisel olarak biraz kendinizi önemsemilisiniz.

BALIK


Sosyal cevrenizdeki bazı olayların etkisi sizi oldukca olumsuz etkiliyor. Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istedigini daha on plana cıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme cabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.