MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Ekim Perşembe günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibi, Medyafaresi okurları için yıldızlardan haber getiriyor...

Eklenme: 24 Ekim 2012 21:56 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 03:46

KOÇ
Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bunun nedeni duygularınızın sizi fazla etkilemesinden kaynaklanıyor. Olaylara genelde analitik bakabiliyor olmanıza rağmen bugünlerde biraz dengesizleşmeye başlamış olabilrisiniz.

BOĞA

Bu donemde yaşayabileceginiz en buyuk sorun sabırlı olamamak ve problemlerin yada sonucların cabuk sonuclanmasını beklemektir. Bu durum sizi kontrolsuz ve oldukca karmaşık bir duruma sokabilir.bugun duygusal hayatınızla ilgili olarak süpriz bi başlangıc yada beklemediginiz bir insanla yakınlaşma durumunuz ortaya cıkabilir.

İKİZLER

Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor özellikle size ilginç gelecek bazı ortamlarda bulunabilirsiniz. Ailevi olarak ise kücük tartışmalar soz konusu.

ASLAN

Hayatı çok hareketli ve gergin yaşıyorsunuz. Bir sağlık meseleniz var. Aceleci kişiliğiniz yol açmış olabilir. Bunu ciddiye almalısınız. Aşk yaşamınızda bugün bir hareketlenme görülecek. Bazı nesnel kavramları yanlış anlamanız ilişkinize zarar verebilir. Bu yüzden biraz daha sakin davranmalısınız.

BAŞAK

Sabah saatlerinde hızlı hareket edip bazı sorunlara cozum bulacaksınız. İş hayatında oluşabilecek sorunlara karşı daha dengeli tavırlar sergilemeniz soz konusu olabilir. İkili ilişkilerde bu sorunlara cozum buldukca duygusal acından gecmişte var olan sorunlar geride kalmış ve gelecege daha umutlu bakmaya başlayacaksınız

TERAZİ

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve paraya fazla değer vermeyeceğiniz bir gündesiniz. Beklenti düzeyiniz artıyor ve fikirlerlerinizden maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bugün daha çok işbirliklerine yatkın olacaksınız ve ortaklaşa çalışmalar size kazanç getirebilir.

AKREP

Bugün sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız, konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir duygusal acıdan artık hayatınızda bazı şeylerin oturması gerektigini düşünmek üzerinizdeki baskıyı arttırıyor

YAY

Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya calıştıgınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna dogru cevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinzide hissedeceksiniz.

OĞLAK

İlişkinizde sürekli geleceği düşünmeniz sevgilinizin canını çok sıkıyor ve size bunu açıkça söyleyemiyor. Duygusal tepkilerinizi bir kenara bırakıp ilişkinizde mantığınızı ön plana çıkarmalısınız. Parayla ilgili projelerinizi gerçekleştirmeniz açısından verimli bir gün yaşayacaksınız.

KOVA

Duygusal olarak kendinizi oldukça canlı hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece iyi olacaktır. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz

BALIK

Bugünlerde duygu yoğunluğunuzla hareket etmeniz , sizi hem sezgisel hemde felsefi acıdan oldukca güclendiriyor. Gecmişle ilgili bazı konuları daha mantıklı analiz edip üzerinizdeki tüm aniları atmaya karar verebilirsiniz. Bu enerji kendinizi yenilemeniz ve bazı konuların şekillenmesi acısından önemli bir başlangıc