MedyaFaresi MedyaFaresi

25 Aralık Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 25 Aralık Salı günü burç yorumları...

Eklenme: 24 Aralık 2012 22:34 - Güncelleme: 05 Mart 2016 00:20
KOÇ
Duygusal acıdan gelişen olaylar kafanızdaki soru işaretlerinizi atmanızda yardımcı olacak ve kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz. Bugün güne neşeli ve mutlu başlayacaksınız. Bugün sabah saatlerinde tembelliğiniz üzerinizde olacak. Yapmanız gereken işleri yapmayı ihmal edebilir, bazı işlerinizi de yarım bırakabilirsiniz.
BOĞA

Aşk yaşamınızda kararsızlıklar duyabileceğiniz ve iç dünyanızda çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bilinçaltınızdan kaynaklanabilecek bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve sizi zorlayabilir. Duygusal olarak yalnızlığı tercih edeceğiniz ve sorunlarınızı kendinize saklayacağınız bir gündesiniz.

İKİZLER

İş hayatınızla ilgili zorlu bir gün geçirmeniz olası görünüyor ve bununla birlikte sakladığınız meselelerinizi dikkatle incelemeniz gereken bir gündesiniz. Olası durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız zira hiç bir şey saklı kalmayacak. Bunun için dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak ise çok önemli bazı gelişmeler söz konusu olabilir.
YENGEÇ
İşlerin yoğunluğu azalacak. Bu yüzden kendinize zaman ayırabileceksiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla gösterdiğinizi bilmelisiniz. Bu durumu ikna yeteneğinizle birleştiribilir ve isteklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz. Ekonomik olarak ise bazı sorunlar için ailenizden yardım istemek zorunda kalabilirsiniz.
ASLAN
Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi, bitirmeniz gereken islere yoğunlaştırarak kafanızı başka şeylere verebilirsiniz.
BAŞAK
Bazı sorunlara küçümser bakışınız ayrı ayrı sorunlara yol açabiliyor. İlişkinizin düzgünlüğü küçük, küçük sorunları göz ardı etmenize neden olmamalı. İlişkinizdeki gayretler ve başarılar tek taraflı değil. İşinizle ilgili akıllıca kararlar alacaksınız ve bu karalarınızı uygulamak için bazı planlar yapacaksınız.
TERAZİ
Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.
AKREP
Bugün geçmişle ilgili hatırlayacağınız bazı konular özel hayatınızla ilgili çok ciddi sorgulamalara ve değer verdiğiniz kişi ile ilgili önemli kararlar alma düşüncesini ortaya çıkartabilir. Uzun vadeli adımların basamağı olarak görünen bu günlere dikkat etmelisiniz.
YAY
Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Çekingen tavırlar sizi daha bağlıyor gibi. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak.
OĞLAK
Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz.
KOVA
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi probleme düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.
BALIK
İçsel analizler sonrasında bazı kararlar almaya yakın görünüyorsunuz. Alacağınız kararla ilgili olarak çevrenizde önem verdiğiniz insanlarlada konuşmalı adımlarınızın sağlıklı olması için kontrolu elden bırakmamalısınız. Duygusal açıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.