MedyaFaresi MedyaFaresi

24 Şubat Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 24 Şubat Pazar günü burç yorumları...

Eklenme: 24 Şubat 2013 00:43 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 05:44
KOÇ
Duygusal olarak beklentilerinizin sizi yormasına izin vermemeye çalışın. Bugün biraz yorulduğunuzu düşünebilir ve yapmak zorunda olduğunuz bazı planlar iyice canınızı sıkabilir. Biraz daha sabırlı olmalı ve halledilmesi gereken olayları bitirip sonrasında keyfini çıkarabilirsiniz.
BOĞA
Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
İKİZLER
Bir konudaki gereksiz ataklığınızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere vereceğiniz olumlu tepki sizi kazançlı çıkartacak. Ekonomik olarak ise parasızlık endişesi yaşamak istememeniz, tedbirli davranışları, daha mantıklı harcamaları getirebilir.
YENGEÇ
Kariyer acısından önemli bir döneme giriyorsunuz.Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
ASLAN
Bu dönem çevrenizde ki insanların belli konularda umursamaz olması sizi oldukça sinirlendirebilir. İletişimden kaynaklı sorunların aşılması için gerekli adımları sizin atmanız gerekiyor. İş çevresi konusunda da bazı aksaklıklar olabilir ve üstlerinizle görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz
BAŞAK
Özel hayatınızla ilgili olarak yaşanan karmaşaları kafanızda büyütmekten vazgececeksiniz. Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük. Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek.
TERAZİ
Yeni yaşanan bir sürecin hayatınızda tam yer etmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Zamanla oturan süreçler kendinizi toparlamanız için uygun fırsatları ortaya çıkartacak. Bu döngünün sonrası oldukça güçlü ve şanslı bir terazi süreci olacak olması sizin sadece sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.
AKREP
Hayata karşı eğlenceli ve aktif vizyonunuz duygusal hayatınızı cok etkiliyor. Zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz. Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişkinin sizi daha olumlu etkileyebileceğini göz önüne almalısınız.
YAY
Aşk hayatınızda oldukça tutkulusunuz. Bu durum bazen herşeyden önce duygularınızın ön planda olmasına neden oluyor. Aynı özveriyi , gösterdiğiniz sevginin tam karşılığını partnerinizden de bekliyorsunuz. Fakat partneriniz sizin gibi değil. Bu durum ilişkinizde sizin mutsuz olmanıza yol açıyor. Duygularınızı denetim altına almalısınız
OĞLAK
Dostlarınızın ve ailenizin nasihatleri sizin için şu an pek önem taşımıyor. Deneme yanılmayla öğrenmenizde fayda olabilir ama büyük kayıplara girmemeye dikkat edin. Aşk hayatınız açısından güzel bir gün geçireceksiniz. Bugün sevgilinize bazı fikirlerinizi kabul ettirebilecek ve ileriye dönük bazı planlar yapacaksınız.
KOVA
Kariyer hayatınızla ilgili isteksizleşme oluşabilir ve bunun nedeni hayatınızda beklentileriniz ve şuan ki bulunduğunuz konum arasındaki çatışmadan kaynaklanmaktadır. Boşa kürek çektiğinizi düşünebilir ve biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz.
BALIK
Psikolojik olarak üzerinizde varolan sorunları çözmek adına attığınız adımlar kişisel çabalarınız sonucunda olumluya dönüşmeye başladı. Bu süreç hem yaratıcı gücünüzün artmasınız hem de olayları algılamanızın olumluya gitmesini sağlıyor. Ekonomik acıdan ise ciddi harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.