MedyaFaresi MedyaFaresi

24 Ocak Perşembe günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 24 Ocak Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 24 Ocak 2013 00:35 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 02:46
KOÇ
Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi, sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de, koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeniz gerekiyor
BOĞA
İkili ilişkinizin sorunlarını partnerinizden başka herkesle paylaşıyorsunuz. Esasında sevgilinizi arkadaşlarınıza şikayet ediyorsunuz. Yakında büyük bir mahcubiyet yaşayacaksınız. Sevgiliniz bu anlamda tek bir sırdaşı bile olmadığını öğreneceksiniz.
İKİZLER
Küçük aşk oyunlarınız var. Zararsız olduklarını düşünüyorsunuz. Oysa beraber olduğunuz da bu tür zararsız oyunların içinde görmeye tahammül edemeyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz. İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınıza artık dostlarınız inanmıyorlar.
YENGEÇ
Çok anlam yüklemeyerek başladığınız bir ilişki umduğunuz gibi çıkmadı. Kalıcı bir beraberliğin umudunu yaşamaya başladınız. İsteksiz gibi başladığınız ilişkinizde şimdi gitgide daha çok sevmeye başladığınız biri var. Tertipli, düzenlisiniz. İş hayatını kolaylaştıran özellikleriniz var. Ama sürekli arayışlar içindesiniz. Daha kazançlı bir iş ortamı arzusu sizde takıntı haline gelmiş.
ASLAN
Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavrın altı boş, bunu siz de biliyorsunuz. Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Çekici partnerinizi bu konuda teselli edenleri tahmin etmeniz gerekiyor. İşinizi seviyorsunuz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor.
BAŞAK
Sevgilinizi fazla başıboş bırakıyorsunuz. Onun özel deyip gittiği birçok yere pekala siz de gidebilirdiniz. Aslında kafanız karışık, ama kabalık yapmak istemiyorsunuz. Onun davranışlarının ne kadarının ince olduğunu yeniden düşünmelisiniz. İş yaşantınızda bugünlerde haklı bir güvensizlik içindesiniz.
TERAZİ
İlişkinizi inatla hala sınırlı tutuyorsunuz. O ise olanlardan duyduğu pişmanlığı ve üzüntüyü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. Bu konuda hem uzlaşmaz hem de sütten çıkmış kaşık gibi davranıyorsunuz. İş hayatınızdaki bozuk bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya erteleyerek yaklaşılması halinde nasıl düzelmeye başladığını görüyorsunuz.
AKREP
Çok ısrarcı davranıyorsunuz. İlişkiyi bir süre doğal akışına bırakabilirsiniz. Böyle ısrar etmeniz halinde onu kazanamayacaksınız. Israrcılığınız onu size yaklaştırmıyor, aksine uzaklaştırıyor. Yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak, rahatlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz.
YAY
Sevgilinizin bazı özel zevklerinize tepkisi var. Bunun ne şimdi, ne ilerde sorun olmayacağını düşünüyor, onun buna alışacağını sanıyorsunuz. Yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız gibi görünüyor.
Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.
OĞLAK
Sabah saatlerinde yaşadığınız olay, sizin olası bir ilişkiye ne kadar hazır olduğunuzu gösterdi. Onunla bu akşam tanışmak isteyeceksiniz ve hafta sonu bir eğlence yerinde birlikte görüleceksiniz. Yolunda giden işinizi daha da yoluna koyma niyetiniz biraz risk taşıyor. İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. Bugünlerde, size teklifleri olan birisiyle tanıştırılacaksınız.
KOVA
İlişkinize o kadar da garanti gözle bakmamalısınız. Sevgiliniz, onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. Bu rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklanıyor. Mesleğinizi çok seviyorsunuz. Ama işlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor.
BALIK
Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, partnerinizin kafasında sorulara yol açıyor. Böyle durumlarda kıskançlığın doğal olduğunu biliyorsunuz. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. İş konusunda inatlaştığınız birisi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız. Yakında bir görüşmeniz olabilir.