MedyaFaresi MedyaFaresi

24 Nisan Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 24 Nisan Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 23 Nisan 2013 23:30 - Güncelleme: 29 Kasım 2015 03:16

KOÇ
Duygusal acıdan yaşayacağınız bir olayın ardından ciddi bir vicdan sorgulaması içine girebilirsiniz ve geçmişle ilgili bazı konuları gündeme getirebilirsiniz. Bu durum karşısında almanız gereken kararlar geleceğinizi etkileyeceği için oldukça kontrollu ve zaman bırakan adımlar atmanız önemli.

BOĞA

Genel olarak tutarlılığınızı korumak için caba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabilirsiniz

İKİZLER

Manevi acıdan kendinizi oldukça renkli bulabilir ve bu durumdan dolayı kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.

YENGEÇ

Son günlerde yeni bir sürece başlamış olabilirsiniz. Bu süreç bir yandan yepyeni heyecanları on plana çıkartırken diğer yandan ise özgürlügünüzü kısıtlayan bir olgu gibi görünebilir gözünüze. Bazı şeylerin tadını zamana bırakarak çıkarmalısınız. Aceleci olmadığınız taktirde ciddi bir güçlenme süreci sizi bekliyor.

ASLAN

Tavırınızın değişmesi işe yaramaya başladı. Artık çevrenizdeki insanlar da kendi sınırlarını belirlemek zorunda kalacak. Uğruna fedakarlık ettiğiniz bir insan hakkında hayal kırıklığına uğrayabilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Aslında çok saf bir insansınız ve birlikte olduğunuz kişi de bunun gayet iyi farkında. Akşam çıktığınız yerde çok güzel vakit geçireceksiniz.

BAŞAK

Kendinizi daha iyi hissetmek için, iş hayatına odaklanıp yaşan gerginliği üzerinizden atabilirsiniz. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. Dostlarınız dahil çevrenizdeki insanlarla geçmişte yaşanan olumsuz olaylardan konuşmaktan kaçınmlaısınız. Güzel bir süreç sizi bekliyor olacak.

TERAZİ

Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanabilirsiniz. Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz.

AKREP

İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma var. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor. Pek güven duymadığınız o kişinin küçük oyunları yakında başınıza iş açabilir.

YAY

Maddi acıdan sorunlarınıza çare bulmaya başlamanız,yakın çevrenize zaman ayırmanızı ve aranızdaki bağlantıların artmasını sağlayacaktır. Bu süreçte ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

OĞLAK

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizi oldukça mutlu ediyor. Bugün sevgilinizin size yapacağı özel bir jestten dolayı çok duygulanacaksınız ve ona daha da çok bağlanacaksınız. Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Fakat bu beklentiler bir hayalden öteye gitmeyebilir. Daha kontrollu olmalısınız.

KOVA

Hayatınızda bazı düzenlemeler yapmaya ihtiyaç duymaya başladınız.Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin. Maddi olarak yakın zaman da ciddi bit güçlenme süreci başlayabilir.

BALIK

İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.