MedyaFaresi MedyaFaresi

24 Mayıs Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 24 Mayıs Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 23 Mayıs 2013 20:48 - Güncelleme: 20 Ocak 2016 12:56
24 MAYIS CUMAKOÇ

Duygusal yaşamınızla yada kişisel bir ilişkinizle ilgili olarak kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çok güzel düşünceleriniz ve beklentileriniz var ancak olayların gelişimi yeterince hızlı olmayabilir. Kariyer konusunda ise biraz sıkılmışlık hissi ön planda olabilir.

BOĞA

Yalnız kalmak ihtiyacı duyuyorsunuz ve bir süre kendinizi herşeyden çekmek istiyorsunuz. Son zamanlarda artık kendiniz gibi olamamaya başladınız. Kendinize ait fikirler sunamıyor gizli gizli çevrenizdeki insanların yaşayışlarını taklit etmeye çalışıyorsunuz. Bu da sağlıklı bir davranış değ

İKİZLER

Yaşadığınız bazı olumsuzluklar duygusal beklentilerinizin olumsuza gitmesine neden olabilir. Bu durumu kendi içinizde tartmalı ama hayatınıza negatif bir şekilde yansıtmamalısınız. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz.

YENGEÇ

Arkadaşlık ilişkileri konusunda son zamanlardaki başarınız önümüzdeki günlerde özellikle iş konusunda yeni fırsatları doğurabilir. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Balık burcunda boşlukta kalacak Ay etkisi içsel irdelemenin ön planda olduğunu gösteriyor.

ASLAN

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.

BAŞAK

Duygularınızın azalmaya başladığını hissetmeye başlayabilir ve sevdiğiniz insana karşı nasıl davranacağınızı belirleyemeyebilirsiniz. Öncelikle sakin olmalı ve ilişkinize gereken önemi göstermelisiniz. Manevi acından ise iç huzurunuzu bulmaya çalışın

TERAZİ

İş hayatınızda yerine oturmadığını düşündüğünüz problemlerin sıkıntısını çekiyor olmanızı olabildiğince partnerinize yansıtmamaya çalışıyorsunuz Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız.maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız.

AKREP

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir.

YAY

Psikolojik olarak olayları algılamanızda ciddi bir güçlenme var. Bu durum hayatınızda önemli adımlar atmanızı sağlayabilir. Duygusal hayatınızda bir süredir etkisinde olduğunuz geçmişteki insan ile ilgili yakın bir arkadaşıyla uzun bir konuşma yapabilirsiniz ve bu konuşma sonrasında kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

OĞLAK

Dostlarınızın ve ailenizin nasihatleri sizin için şu an pek önem taşımıyor. Deneme yanılmayla öğrenmenizde fayda olabilir ama büyük kayıplara girmemeye dikkat edin. Aşk hayatınız açısından güzel bir gün geçireceksiniz. Bugün sevgilinize bazı fikirlerinizi kabul ettirebilecek ve ileriye dönük bazı planlar yapacaksınız.

KOVA

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

BALIK

Aşkın bittiği yerde hayatın da biteceğini düşünüyorsunuz hep. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz. Bu akşam biraraya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. Önemsemediğiniz bir sağlık sorununuz var.