MedyaFaresi MedyaFaresi

24 Aralık Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi'nden merakla beklenen 24 Aralık Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 23 Aralık 2012 23:02 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 03:48
KOÇ
Kişisel açıdan kendinizi sorgulamaya başlamanız bazı tavırlarınızda değişiklik oldu. İş hayatınızda değişecek bazı konular sizi huzursuz edebilir. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve pozitif olmaya gayret gösterin. İlişkinizde ise karsınızdaki insanın sevgi ve ilgisi sizi neşelendirecek.
BOĞA
Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya fazla istekli görünmüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili.

İKİZLER
Maddi konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda düşüncelerinizi on plana çıkartıyor ve bu durum bazı önemli kararlar almanızı ortaya çıkartacak. Güven duygunuzun da on plana çıkmasıyla riskleri azaltan ve net adımlar atan bir süreci değerlendireceksiniz.
YENGEÇ
Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanın sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.
ASLAN
Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, Bireysel beklentilerinizle ilgili biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor.
BAŞAK
Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili olarak yoğun bir iletişim döngüsü içine girebilirsiniz.

TERAZİ
Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Bu süreçte yakın arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız ve onlarla zaman geçirerek psıkolojik olarak rahatlayabilirsiniz.
AKREP
Bugün özellikle geçmiş ile ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir durum duygusal hayatınızda köklü bazı değişimler yaratabilir. Aile ve ev hayatında ise kendinize olan güveniniz artabilir ve önemli bazı sorumluluklar için adım atabilirsiniz.

YAY
Duygularınızın yarattığı zaaflar sizde bazı davranışlarınızın değişmenize neden oldu. Bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz.

OĞLAK
Öncelikle hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.

KOVA
İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda küçük bazı sorunlar ve gerginlikler ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebebiyet verecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz.
BALIK
Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açacak. Bugünlerde beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilere kulak vermeli ve yapacaklarınızdan sizinle birlikte etkilenecek kişileri de umursamalısınız.