MedyaFaresi MedyaFaresi

23 Mart Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 23 Mart Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 22 Mart 2013 23:55 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 01:14
KOÇ

Fiziksel olarak kendinizi kötü hissedebilir ve bu yüzden kariyer acısından çok pasif kalabilirsiniz. Bu durumun yarattığı psikolojık haliniz ise etrafınızda ki insanlarla tartışmalara neden olabilir. Süreçte sabırlı olmaya çalışmalısınız.

BOĞA

Duygularınız konusunda daha rahat ve esnek davranabileceğiniz bir gün. Yaşadığınız olaylar karşısında ki sabırlı tavrınız etrafınızdaki insanların size karşı düşüncesiniz degiştirebilir. Duygusal acıdan güzel haberler sizi bekliyor.

İKİZLER

Son zamanlarda etrafınızdaki insanların beklentilerinize karşılık vermemesi sizi oldukça üzüyor. Kendi içinize dönmeli ve sorularınızın cevabını kendi içinizde bulmalısınız. İş hayatı acısından sorumluluklarınız artabilir.

YENGEÇ

Art arda gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız görüşmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Yakın bir arkadaşınızdan güzel bir haber alacaksınız.

ASLAN

İş yada aile çevresinde ekonomik olarak ortak atılacak adımlarla ilgili farklı gelişmelerin olması sizi önemli karalar almaya yönlendirebilir. Bu kararları verme sürecinin yorucu olması söz konusu. Sosyal acıdan ise eğlenceli bir gün olacak.

BAŞAK

Eğitim kariyer hayatınızla ilgili iletişim içinde olduğunuz bazı kişilerden alacağınız haberler sizi şaşırtıcak ve atmak istediğiniz adımlarla ilgili daha net bir plan yapacaksınız. Özel hayatınızda ise yoğun olduğunuz kişinin umursamazlığını büyütmemeye çalışın.

TERAZİ

Yapmanız gerekenleri daha fazla ertelemeniz hayatınızda ufak can sıkıcı hallere dönüşebilir. Bu yüzden bir plan yapıp ona göre hareket etmeniz kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacaktır. Duygusal açıdan daha sakin olmayı denemelisiniz.

AKREP

Bugün gireceğiniz bir ortamda tanışacağınız bir kişi duygusal acıda da sizin için önemli olabilir. Oldukça etkilenecek ama tavırlarıyla ilgili çok çelişkide kalacaıksınız. Aceleci davranmadan duygularınızı yaşayarak hareket etmelisiniz.

YAY

Evinizde kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortam yarattığınız taktirde kendinizi oldukça pratik ve güçlenmiş hissedeceksiniz. özel hayatınızla ilgili bir konu üzerinde yaşayacağınız bir anlaşmazlığı büyütmemelisiniz.

OĞLAK

Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ki kopuşun nedeni son zamanlarda kendinizi sadece dinleyebilecek olan kişilerle görüsme isteğinizden kaynaklanıyor. Biraz sıkılmış olmalısınız ama yinede çevrenizle iletişiminiz kesmemelisiniz.

KOVA

Bir kaç kişi ile yapacağınız konuşmalar bazı planlarınızda değişikliklere neden olabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ailenizden bir kişi ile yapacağınız bir konumsa sonrasında maddi acıdan önemli adımlar atacaksınız ve bu sızı oldukça keyiflendirecek.

BALIK

Son zamanlarda insanların davranışlarında farklılıkları sezmeye başlamanız insanların düşüncelerini fazla merak etmenize neden oluyor. Olayların içeriğini öğrenmek için gireceğiniz riskler bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir dikkat etmelisiniz.