MedyaFaresi MedyaFaresi

23 Kasım Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi'nden merakla beklenen 23 Kasım Cuma günü bur yorumları.

Eklenme: 22 Kasım 2012 23:17 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 05:46
KOÇ
Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir. Kuracağınız diyaloglarda dikkatli olmalı sakıncalı konulara girmemeye gayret göstermelisiniz. Partneriniz Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor ve bu durumu dile getirmekten çekiniyor.

BOĞA
Son zamanlarda problemlerinize karşı tavrınız sizi oldukça olumlu etkiliyor. Kısa süre içerisinde problemleri çözmeniz sizi gittikçe güçlendiriyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda menevi destek vereceksiniz. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlıgınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. .

İKİZLER
Bugün sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız, konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir duygusal acıdan artık hayatınızda bazı şeylerin oturması gerektigini düşünmek üzerinizdeki baskıyı arttırıyor

YENGEÇ
İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.

ASLAN
Aşk hayatınızdaki huzur sizi düşündürüyor. Bu konuda çok şanslı olmadığınıza inandırmışsınız kendinizi. Bu yüzden de bu huzurun arkasından olası bir problem beklentiniz var. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok. Bugünlerde para harcamalarınız biraz dengesizleşti.

BAŞAK
Ev değişikliği şehir değişikliği gibi radikal kararları alırken beklentileriniz doğrultusunda ve çevredeki insanların etkisiyle hareket etmelisiniz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.

TERAZİ
Yoluna koymak istediginiz bazı işleri yoluna koymak ıcın fırsatlarla karşılasacak ve bazı konularda cok hızlı ilerleyeceksiniz. Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız

AKREP
Hem duygusal hemde ailevi konularda onemli gelişmelerin olabilecegi bir gündesiniz. İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin bir yansıması olabilir.

YAY
İş konusunda yaşanabilecek aksilklere karşı gecmiş tecrubelerinizi ön plana cıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir

OĞLAK
Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanin sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.

KOVA
Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

BALIK
Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda büyük bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar icerisinde olacaksınız. . Aile ile yapacagınız bir konuşma hayatınızda önemli bir değişim fikrini ortaya cıkartabilir.