MedyaFaresi MedyaFaresi

22 Şubat Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 22 Şubat Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 21 Şubat 2013 21:26 - Güncelleme: 29 Kasım 2015 03:44
KOÇ

Önümüzdeki birkaç hafta yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durulmalı, ortaklaşa sahip olunan değerlerle ilgili mevzularda ılımlı düşünmeye çalışmalısınız. Duygusal hayatınızdaki kişinin yaşayacağı bir problem karşısında ona destek olmalısınız.

BOĞA

Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.

İKİZLER

Bazen gereksiz yere öfkeleniyorsunuz. Böyle durumlarda kendinize kendi dışınıza çıkıp bakabilmelisiniz. Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı olumsuz davranışlar sergileyebilirler.

YENGEÇ

Beraberliğinizde ki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edeceği bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Sosyalleşmek ve evde kalmak arasında çelişkide kalabilirsiniz. Bence bugün ortamlara girmeli ve etrafınızdaki insanlarla vakit geçirmelisiniz. Bu durum sizi rahatlatacak ve gördüğünüz ilgi sonrası hem keyiflenecek hem de kendinize olan güveninizi arttıracaksınız.

BAŞAK

Aşkı artık unuttuğunuzu söylerken içinizde bir hareketlilik hissettiniz. Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İş yerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız.

TERAZİ

İlişkinizi sorgulamak ve bir takım düşüncelerden kendinizi alamamanız gayet insancıl bir davranış. ancak aşkınızın ve alışkanlığınızın izinden giderek sakin olmaya çalışmanız bu dönem için daha sağlıklı olacaktır. Kendi iç dünyanızdaki karmaşalara bazen ses vermek olumsuzluk olarak algılanmamalı.

AKREP

Özel hayatınızda kıskançlıktan kaynaklanan problemler sizin kendinizi net ifade edememenize neden olduğu gibi iletişimsizliğinde büyümesi anlamına geliyor. Maddi konularda yaşadığınız sorunların üzerine çok gitmemeye çalışın.

YAY

Son günlerde kendinizi fazlaca eleştirmiş durumdasınız fakat artık belirgin adımlar atmalı ve attığınız adımların arkadaşında da durmalısınız. Bu şekilde hareket edebilirseniz eğer bir çok konuda güçlenme ve beklentilerinizin karşılığını alma durumunuz ortaya çıkacaktır.

OĞLAK

Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.Hem iş hayatında ortaya çıkan projelere hemde duygusal acıdan karşınıza çıkan fırsatlara odaklanmalısınız Duygusal değerlendirmelerinizin sizin doğru adımlar atmanızı sağlayacak olması heyacanı ortaya çıkartabilir.

KOVA

İş ve sağlık koşullarınızı gözden geçirmeli ve hayatınızda nelerin daha önemli olduğunu görmeye çalışmalısınız, bu sayade geleceğinizle ilgili konuları daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı da bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir.

BALIK
İş yaşantınızdaki tatminsizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş. Bu birikim inişli, çıkışlı bir grafik gösteriyor. Çünkü yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikime çok sık dokunuyorsunuz. Yakında birinin sizinle fazlaca ilgili olduğunu göreceksiniz. Sabırla sonucu beklemeniz gerekiyor. Bu ilginin alanı sandığınız gibi görünmüyor.