MedyaFaresi MedyaFaresi

22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibi, Medyafaresi okurları için yıldızlardan haber getiriyor...

Eklenme: 21 Ekim 2012 22:39 - Güncelleme: 25 Mart 2016 07:34
22 Ekim Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Şu aralar sizin sosyalliğe, insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız. Onunla ilişkinizde biraz daha esnek düşünmeye çalışın.

BOĞA

Aslında eğitim kariyerde işler yolunda gitse de uzun vadeli planlar için kaygılanıyor gibi gorunuyorsunuz. Daha sakin ve net bakmaya calışmalısınız planlara. Duygusal acıdan ilişkinize olumlama yapmalı ve son zamanlarda yaşanan olumsuzluklara ragmen bazı seylerin gayet olumlu oldugunu kendinize soylemelisin.

İKİZLER

Gecmişe yönelik duyguların on plana çıktığı bir gündesiniz. Gireceginiz bır ortamda uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir Ya da gecmişte onem verdiginiz duygusal ilişkinizle ilgili bir haberleşmeniz olabilir. Harcamalarınızı tasarladığınız planlar çerçevesinde tuttuğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız.


YENGEÇ

Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız. Kendinizi olaylara kaptırdığnız taktirde bazı donusu olmayan hatalar yapabilrisiniz. Ev hayatıu ile ilgili aile cevrenizden bir konuda ciddi tepkilere maruz kalabilrisiniz. Sakin ve acıklayıcı davranmaya calışın.

ASLAN

İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.

BAŞAK

Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçak gönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız. Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız.TERAZİ

Bazen gereksiz yere öfkeleniyorsunuz. Böyle durumlarda kendinize kendi dışınıza çıkıp bakabilmelisiniz. Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı olumsuz davranışlar sergileyebilirler.AKREP

Değer verdiğiniz insanlarla vakit geçirecek paylaşımlarınız sonrasında kafanızda var olan soru işaretlerini atabilirsiniz. Duygusal acıdan ise biraz sakın olmanın yarırını görebilirsiniz. Maddi acıdan harcamalarınızda artış olsa da yapacagınız harcamaların sizi fazla zorlamayacagı bir dönemdesiniz.


YAY

Hem duygusal hayatınızda hem kariyer hayatınız da siz bir şey istemeden, karşımızdaki kişinin size olumlu şekilde yanaşmasını, desteklemesini, rahatlatmasını bekliyorsunuz. Bu durum elbette her zaman olumlu bir dönüşümü ortaya cıkarmayabilir.

OĞLAK

Geçmişi unutamazsınız ancak kabul etmeniz gereken olaylar mevcut. Maddi acıdan kafanızı rahatlatacak bazı gelişmeler olurken harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Yakın bir arkadaşınıza zaman ayırmanız gerekebilir.

KOVA

Aşk hayatınızda ki yoğunluğun hayatınızda her şeyi yoluna koymayacagının farkındasınız. Maddi olarak da hayatınızda bir şeylerin iyiye gitmesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu durum karşınızdaki insandan beklentilerinizi arttırabilir ve surecin ilerleyişi ile ilgili daha acık konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK

Bu duruma bir son vermelisiniz yoksa iki tarafta çok yıpranacak. Yakın bir arkadaşınızdan beklemediğiniz bir zamanda maddi destek gelebilir. Bu destekle maddi durumunuzu biraz olsun düzeltebilirsiniz. Bugün duygularınızı yansıtırken aşırıya kaçabilir ve yakınlarınızı şaşırtabilirsiniz. Biraz daha kontrollü davranmanız da fayda var.