MedyaFaresi MedyaFaresi

22 Aralık Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 22 Aralık Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 22 Aralık 2012 00:15 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 14:16
KOÇ
Psikolojik açıdan oldukça güçlü olduğunuz bir gün. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir şekilde hareket edeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Sosyal yardım içeren çalışmalar daha fazla paylaşım içinde olacağınızı gösteriyor.Maddi olarak ise bir konuda ciddi çelişki yaşayabilir ve kararsız kalabilirsiniz.
BOĞA
Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Ancak içinizde bir yerde eksikliğini hissettiğiniz ve adını koyamadığınız nedenini bilmediğiniz duygular özellikle yalnız kaldığınızda ne yapacağınızı bilmez bir hale gelmenize yol açıyor. mümkün olduğu kadar arkadaşlarınızla ailenizle ve partnerinizle diyaloğunuzu sıkı tutmaya çalışın.
İKİZLER
Özel hayatınız alacağınız bir haber sonrası psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir. Bu günlerde kendinizi güçlendirmeye çalışmalı ve zor bir süreçte olduğunuzu unutmamalısınız. Bu donem önünüzdeki engelleri aştığınız taktirde önemli bir yükseliş içine girebilir ve yaşadığınız sıkıntıları geçmişinizde bırakabilirsiniz.
YENGEÇ
Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Genel anlamda negatif görünmesenizde içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor.
ASLAN
Bugün aşk hayatınızda bir hareketlenme görülecek karşınızdaki insanla önemli konuşmalar yapıp bir yolculukla ilgili planlama yapacaksınız. Konu üzerinde ailenizin ne düşündügüne de dikkat etmelisiniz. Beklentilerinizin giderek artması iş hayatında bazı yeni hedefleri ortaya çıkarmış olabilir.
BAŞAK
Duygusal hayatınızda beklentilerinizi elde edebilecek adımlar atarken kariyer hayatınızda öncelik verdiğiniz konuların üzerine düşünüp, fırsatları değerlendirmelisiniz. Maddi konularda ise bir gelişme sizin kariyer hayatını da başka bir konuda eğitim alma fırsatını ortaya çıkartacak.
TERAZİ
Güçlü yapınız sayesinde kritik bir dönemi olumlu bir şekilde atlatıyorsunuz. Özellikle eğitim kariyer konularında ki güçlü duruşunuz sizi başarı getiriyor. Duygusal hayatta ise bir şeylerin peşinden koşmama kararı almış olmanız sizin beklentilerinizin karşınıza çıkmasını sağlayacak.
AKREP
Yeni bir dönem yaratma fikri ön plana çıkabilir. Bir dostunuzla ortak hareket etme kararı alabilir ve bu planı eyleme geçirmek için küçük görüşmeler içine girebilirsiniz. Duygusal acıdan ise artık daha temkinli bir duruş sergilemeyi uygun buluyorsunuz.
YAY
Yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı baskıcı yaklaşımlar gösterebilirsiniz ve isteklerinizi kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Ancak inatçı yaklaşımlarınız bazı sorunlar yaşamanıza yol açabilir.
OĞLAK
Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve fazla duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Alcağınız kararlar konusunda geçmiş tecrübesini geleceğinizde kullanmak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin için en iyisini seçebilirsiniz.
KOVA
Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz ve bazı kararlar vermelisiniz artık. Vazgeçişleriniz Ya da olumlu kararlarınız ne olursa olsun bu sürecin iyiye gitmesini sağlayacak.
BALIK
Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.