MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Ocak Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 21 Ocak Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Ocak 2013 21:18 - Güncelleme: 10 Mart 2016 04:36
21 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Kendinize olan güveninizin arttığı ve elde ettiğiniz başarıların ardından, hayatınızda problemleri aşabilecek güce sahip olduğunuzu görmeniz bir çok konuda sizi rahatlatmışa benziyor. Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.
BOĞA
Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız. Kısa zaman içerisinde hayatınızda çok önemli kararlara imza atabilirsiniz.

İKİZLER
Aşk yaşamınızda çelişkili düşünceler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz, iki konu arasında kalabilir ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu süreçte değerlendirmelerinizde oldukça objekltif olmalı nelerle karşılaşabileceğinizi algılamaya çalışmalısınız. Beklentilerinizde iyimser olmanıza rağmen karşınıza beklemediğiniz bazı sorunlar çıkabilir.
YENGEÇ
Yorucu geçen bir süreden sonra dinlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ancak buna pek fırsatınız kalmayacak gibi görünüyor. Özel hayatınızla ilgili kontrolunüz dışında gelişen olaylar sonrasında kendinize zaman ayıramayabilirsiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN
Duygusal bir yapıda olmanız ve aile bağlarına olan düşkünlüğünüz sadece sizin değil akrabalarınızın sorunlarını da çok önemsemenize neden oluyor. Bugünlerde bir yakınınızın yaşayacağı bir problem sizi oldukça üzebilir. iş hayatınızda çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız..
BAŞAK
İç dünyanızda var olan sorunları dışarıya yansıtmamanız hayatınızın düzene girmesi ve istediğiniz mutluluğu yakalamanız için ciddi bir handikap oluşturuyor. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz. Bu şekilde karmaşalardan kurtulmuş olabilirsiniz.

TERAZİ
Yapılacak belli konuşmalar sonrasında ilişkinize yeni soluk getirebilir yaşanan bazı sorunların ortadan kalkması söz konusu olabilir. Duygusal tepkilerinizi bir kenara bırakıp ilişkinizde mantığınızı ön plana çıkarmalısınız. Bugün maddi acıdan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani gelişmelere karşı dengeli bir duruş sergilemelisiniz.
AKREP
Aklınızdan geçirdiğiniz bir konuyu ya da kararı ailenize açmanızın zamanı gelmemiş olabilir. Bazı şeyleri öncelikle kendiniz istediğinizden emin olmalısınız. Uzak yoldan beklediğiniz sevdikleriniz nihayet geliyor. Yeni bir kaç teklif üzerinde düşünüyorsunuz ve bunlarda bir tanesi özellikle kafanıza yatıyor. Bugün yarın o taraftan haber çıkacak.

YAY
Büyüme potansiyeli olan bir sorun sayenizde çabucak çözülecek küçük bir mesele haline gelebilir. Ondan beklediklerinizin biraz abartılı olduğunu siz de fark ediyorsunuz. Bu konuda sizi uyarabilir, hazırlık olmanızda yarar var. Ortak bir davet alabilirsiniz. Bazı harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz
OĞLAK
İnsanlara karşı biraz abartılı bir güvensizliğiniz var. Bunun nedeni bir süre önce yakın bir arkadaşınızın yarattığı bir sorun. Bu durumu genellemeye başlamanız sizi tehlikeye sürüklüyor. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. İş konusunda kendinizi geliştiremediğinizi düşündüğünüz bazı konulara karşı caba harcamalısınız.


KOVA
Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen bir olay sonrasında beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise ılımlı iletişimler sizi rahatlatacak. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Mali konulara dikkat edin, lüzumsuz harcamalar canınızın sıkılmasına neden olabilir.
BALIK
Kafanızda işlerinizle ilgili sürekli yeni fikirler üretiyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir bazı projeler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Zaman planlaması konusunda kendinizi ikna edebilirseniz her şey düzene girecek gibi görünüyor. Sabrınız ve kararlılığınız hayatınızdaki en önemli olgulardan.