MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Nisan Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 21 Nisan Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Nisan 2013 23:05 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 17:32
KOÇ
Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Zihinsel bakımdan uyanık oluşunuz, yenilikler yapmak için gerekli zemini hazırlamanıza yardımcı oluyor. Duygusal acıdan ise gelişen Ya da gelişmeyen olaylarla ilgili hamlelerinize dikkat etmelisiniz.
BOĞA
Maddi sıkıntılarınız yüzünden her şeyden sıkılmış olmanız çok normal. Hayatınızda değişiklik yapmak size iyi gelecektir. En azından var olan sorunlarınızı biraz unutturmaya yardımcı olabilir. arkadaşlarınızla partnerinizle veya aile dostlarınızla zaman geçirmek sizi rahatlatacaktır.
İKİZLER
Dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve hayatınızda ki bu hassas süreci olumlu bir şekilde atlatmaya cabalamalısınız Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha dengeli davranmanız gerekiyor.
YENGEÇ
Kariyer hayatı ile ilgili kafanızda varolan fikirleri belirgin bir şekilde on plana çıkarabilir ve bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. özellikle aile çevrenizden bazı insanlarla yapacağınız maddi konuşmalar sonrasında maddi geleceğinizle ilgili kafanız daha da netleşebilir. bu donem duygusal hayata biraz daha önem vermeniz gerekebilir.
ASLAN
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum biraz sinirlerinizi bozabilir. Memnun kalmadığınız şeyleri iş çevrenizle paylaşmalısınız. Duygusal acıdan ise süreli bir sorunun üstesinden gelmek için cok caba harcayabilirsiniz.
BAŞAK
Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
TERAZİ
Hisleriniz sizi aşka götürüyor. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.
AKREP
Özel yaşamınız her zaman olduğu gibi iş yaşamınızı etkiliyor. Bu her zaman olumsuz bir şey olmasa da, bu aralar size zararı dokunabilir. Sosyal acıdan ise kızgın oldugunuz bir insanla kuracağınız bir iletişim sonrasında bazı yanlış anlaşılmaların farkına varabilirsiniz.
YAY
Kendi içinizde yaşadığınız karmaşa sizi olukça rahatsız ediyor olabilir. Bu karmaşanın nedeni beklentileriniz karşınızdaki insanın davranışlarıyla olan çelişkider kaynaklanmakta. Duygusal hayatınızda ki çelişkiyi eğer aşabilirseniz sorunların buyuk çoğunluğunu çözmüş olacaksınız. Kafanız rahat olduğu sürece bir sürü problemi aşabileceğinizi farkedeceksiniz.
OĞLAK
Çok ısrarcı davranıyorsunuz. İlişkiyi bir süre doğal akışına bırakabilirsiniz. Böyle ısrar etmeniz halinde onu kazanamayacaksınız. Israrcılığınız onu size yaklaştırmıyor, aksine uzaklaştırıyor. Yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak, rahatlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz.
KOVA
Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun. Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. Bu durum aslında yaşanaması gereken bir sürecin sonunda ortaya cıktı. Artık daha kontrollü olacaksınız.
BALIK
Çokça sevgi dolusunuz. Ama uyum zorluklarınız da var. Başkalarını dinlemeyi ve anlamayı öğrenin. İş hayatınızdaki yükünüzü ve temponuzu artırmak zorunda kalabilirsiniz. Endişe etmeyin, üstesinden gelecek enerjiniz de var, becerinizde. Beslenmenizi güçlendirin, vitaminlerden uzak durmayın, yorgun geçecek bir kaç haftayı göğüslemek zorunda kalabilirsiniz.