MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Mayıs Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 21 Mayıs Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Mayıs 2013 21:01 - Güncelleme: 03 Kasım 2015 01:40

KOÇ

Geçmişten çıkarttığınız önemli dersler aceleci davranmanızı engellemeli. Bu defa yanılgıları kaldıramayacağınızı biliyorsunuz. Temkinli davranmanın aşkta bir işe yaramadığını da bilgi hanenize katabilirsiniz. Maddi konularda ise olumlu gelişmeler söz konusu.

BOĞA
İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Maddi konularla ilgili beklenmedik bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir konu üzerinde yoğun bir görüşme yapabilir ve bu sürecin olumlu geçtiğini görebilirsiniz

İKİZLER

Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Maddi acıdan ise Sürpriz bir harcama planlarınızı alt üst edebilir.

YENGEÇ

Yorucu geçen bir süreden sonra dinlenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ancak buna pek fırsatınız kalmayacak gibi görünüyor. Özel hayatınızla ilgili kontrolunüz dışında gelişen olaylar sonrasında kendinize zaman ayıramayabilirsiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN

Yorgun olmanız çevrenizdeki insanlardan sevgi ve şefkat beklemenize neden oluyor. Bu durumda etrafınızdaki insanlarla kurduğunuz iletişim sizi rahatlatsa da bu donem düşüncesiz ve bencil olabilirsiniz. Bu durum öncelikle duygusal hayatınıza olumsuz yansıyacaktır.

BAŞAK

Geçtiğimiz günler boyunca bitmeyen yoğunluğunuz yavaş yavaş yerini sukunete ve dinginliğe bırakıyor. Artık daha huzurlu olduğunuz ve mutluluk dolu bir gün geçirmenin tam sırası. Aşkta ise tam bir uyum içindesiniz. Partnerinizle birbirinize sıkı sıkıya bağlısınız!

TERAZİ

Mantığınız ve duygularınız arasında kalmanız vicdanınız ve gerçekler arasındaki çelişki kadar keskin olabilir. Bu gün kişisel acıdan oldukça yorucu bir donemin yarattığı gerginliği etrafınızdaki insanlara yansıtmamak için oldukça yoğun caba harcayabilir ve yorulabilirsiniz görünüyor.

AKREP

Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, iş yerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor

YAY

Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanın sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

OĞLAK

Planlarınız dışında gelişen zorunlu bir harcama sizi zor durumda bırakacak. Partnerinizle vakit geçiremediğiniz için kendinizi kötü hissediyor olmalısınız. Özel işlerinizde yoğunlaşmanız aksamalara neden olacak. Maddi olarak ise kısa vadede ciddi gelişme beklentileri ise oldukça pozitif.

KOVA
Bazı konularda fazla düşüncelisiniz ve bu düşünce süreci irdeleme ve karmaşayı aynı süreçte yaşamanıza neden oluyor. Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

BALIK
Sağlığınız acısından hassas bir süreçtesiniz. Biraz yorgunluk ve gerginlik belirtisi gün içindeki planlarınız konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Psikolojik acıdan kendinizi motive ederek problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla vakit geçirebilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.