MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Mart Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 21 Mart Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Mart 2013 23:10 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 05:38
KOÇ

Duygusal hayatınızda bir süredir yaşanan karmaşaların aksine şimdi çok önemli bazı adımlar atabilecek konuma gelerek yep

yeni bir başlangıc için fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu sürecte geçmişin etkisini bir kenara bırakın ve düşlerinizin peşinden gidin

BOĞA

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal çevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

İKİZLER

Ailevi bazı sorunların etkisi kafanızda bazı konuların netleşmesini engelliyor. Bu süreçte biraz kendi hayatınıza odaklanmanız gerekiyor ve bu şekilde hedeflerinize tekrar odaklanabilirsiniz. Aslında gidişatta çok sorun görünmese de kafa karışıklığı yorucu olabilir. İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz.

YENGEÇ

İş çevresinde oluşmaya başlamış olan yeni oluşum süreci gittikçe lehinize donuyor ve girişimci, lider yonunuz on plana cıkmaya başlıyor. Duygusal hayatınızda ise bir insanın sizinle yapacağı konuşmalar kafanızda sorunlara neden olabilir. Bu durumda oldukça gerginleşeceksiniz.

ASLAN

Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.

BAŞAK

Bir konuya fazla odaklı görünüyorsunuz. Bu durum başarıya ulaşmak için uygun bir durum ama sosyal yaşantınıza ve arkadaş çevrenize de zaman ayırmak hem size hemde çevrenizdeki insanlara oldukça iyi gelebilir. Maddi konulardaki düşüncelerinizden bıraz sıyrılın ve kendinizi özgür olduğunuz düşüncesiyle ikna edin.

TERAZİ

sosyal çevrenizde oluşan yeni ortamlara çabuk uyum sağlamanız kişisel acıdan sizi rahatlattı. Kariyer hayatınızda yeni durumlar ortaya çıkabilir ve bir projede yer almak isteyebilirsiniz. Bu durum iki işle ilgilenmeniz anlamına da gelebilir. Duygusal hayatızla ilgili olarak bir aksilik ortaya çıkabilir ve konuşulması gereken bir konu askıya alınabilir.

AKREP

Yakın çevrenizin etkisi ile maddi harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden biri de iş hayatında ki olumlu gelişmeler. Bu durum iş hayatınızdaki farklı bakış açınızın etkisi. Kısa zamanda iyi sonuçlar alacağınız projeler söz konusu ama maddi olarak kısa vadeli buyuk harcamalar mantıklı görünmemekte.

YAY

Kişisel yapı itibari ile hayata karşı oldukça güçlüsünüz. Duruş itibari ile tek sorununuz ilişkinizde duygularınıza çok kapılıyorsunuz ve bazı mantıksız hareketler sergiliyorsunuz. Bu durum karşınızdaki insanla karşılıklı güven sorununa neden oluyor ve geleceğe dair planlarınızı olumsuz etkiliyor.

OĞLAK

Gelişen olaylara karşı varolan duruşunuzun hayatınızda bir çok konuda ilerlemenizi sağlıyor. Kişisel acıdan yapınıza bakılırsa size karşı olan kişiler, her ne kadar üzerinizde baskı kursa da, siz şevkle ve kendinizden emin bir şekilde ilerleyebilirsiniz gibi görünüyor. Maddi acıdan bir konudaki gelişme sizi gülümseticek.

KOVA

Aile ilişkileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebiliyorsunuz. Ev içerisinde sorumluluklarınız artıyor. Öte yandan ikili ilişkilerinizde gerginlikten uzak durmakta fayda var. Bu donem sürecin devamlılığı için caba harcamalasınız. kendinizi doğru ifade edebildiğiniz sürece durumunuz iyiye gitmeye başlayacak.

BALIK

Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Bu şekilde bazı hayalleri gerçekleştirme olanağınız daha çok olabilir.