MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Kasım Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesinden merakla beklenen 21 Kasım Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Kasım 2012 21:08 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 15:08

KOÇ

Özel hayatınızla ilgili klasik bir sürecin içinde olduğunu düşünmeniz canınızı sıkabilir. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.


BOĞA

Boğalar bugün zekaları ile çevresindeki insanları hayran edebilir. Keskin zekanızı sergileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Zihinsel düşünce gücünüzün en formda olduğu bir dönemdesiniz ve bu hem kariyer acısından hem duygusal acıdan önemli çıkışlar elde etmenizi sağlayacak


İKİZLER

Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir.


YENGEÇ

Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak


ASLAN

Özel hayatınızla ilgili olarak gelişen olaylar sizi oldukça yormuş olabilir. Biraz dinlenmeli ve keyif alacağınız işlerle uğraşıp günlük hayatın stresinden uzaklaşmalısınız. Yapacağınız projelere odaklanıp yeteri kadar uğraşırsanız istediğiniz sonuca çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.


BAŞAK

Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durum hem iş hayatında hem de duygusal hayatınız da önemli gelişmeleri ortaya çıkartıcak. Maddi acıdan ise bir kişi ile önemli bir ortaklık kararı alabilrisiniz.


TERAZİ

Genel olarak tutarlılığınızı korumak için caba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabilrler.


AKREP

Duygusal acıdan oldukça huzurlu bir gün geçirecek ve sevdiğiniz insandan göreceğiniz ilgi ve destek sizi rahatlatabilir. İş konusunda fazla detayları büyütmeden hareket ederseniz çevrenizdeki insanları da rahatsız etmemiş olursunuz. Ailenize karşı daha destekleyici olmaya calışın


YAY

Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için çevrenizden bazı insanlardan destek isteyebilirsiniz. süreci toparlamak adına kuracağınız iletişimlerden sonuç çıkartmanız buyuk olasılık. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız sizi oldukça zorlayabilir. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın.


OĞLAK

Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir.


KOVA

Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Aile içinde harcamalar konusunda birbirinizi suçlar durumdasınız. Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor.


BALIK

Bugün önemli olan bazı şeyleri görmek için ilk adımları atacaksınız. Psıkolojik olarak kendinizi motive etmelisiniz.Karşınızdaki insanla aranızdaki uyumu korumaya çalışın. İş hayatında ilginc bir teklifle karşılaşabilir ve sorumluklarınız artarken yükselebileceğiniz bir döngüye girebilirsin.