21 Eylül günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumları yapıyor..

Eklenme: 20 Eylül 2012 21:09 - Güncelleme: 16 Mart 2016 21:46
KOÇ

İş hayatı ile ilgili olarak içinizde ki huzursuzlugu bir türlü kenara bırakamıyorsunuz. Genel manada güclü ve dengeli adımlar atmaya yonelik bir tavrınız olmasına ragmern kararsız kaldıgınız donemler en zayıf döngüleriniz. Özel hayatınızda bu sebepten dolayı yolunda gitmiyor. Birkaç gün içinde herşey oturabilir.

BOĞA

Duygusal hayatınızla ilgili ciddi bir çelişki içine girebilirsiniz. Bu durum ya geçmişle şimdiki duygusal durumunuz Ya da ciddi bir kararla ilgili psıkolojık karmaşanızdan kaynaklanabilir. Herneolursa olsun sakin ve kararlı olmaya özen göstermeniz gelecek adına onemli bir durum olarak ortaya cıkacaktır.

İKİZLER

Genel olarak tutarlılıgınızı korumak için caba harcayacagınız bir gün. Bu durum duygusal oldugu kadar iş cevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük cekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım çinde olabilrisler.

YENGEÇ

Özel hayatınızda bir kişisinin yaptıgı teklif karşısında oldukca sasırmısa benziyorsunuz. Yıldınızın yüksek oldugu bu donem bu şekilde tekliflere hazırlıklı olmalısınız fakat gecmişte yaptıgınız hataları tekrarlamamalısınız. Ekonomik acıdan bazı sorunlar yaşayabilirsiniz buna oldukca dikkat edin.

ASLAN

Özel hayatınızda toparlanma sürecine girdiniz. Bu durum özellikle cevrenizdeki insanların size olan ilgisiniz arttırıyor. Karmasık psıkolojınızden dolayı daganık enerji etrafınızdaki insanların size olan güvenini olumsuz etkileyen bir süreci ortaya cıkarmıştı ve bu durum artık sonlandı. Sosyal cevrenizle bazı kırgınlıkları düzeltmeniz gereken bir dönemdesiniz.

BAŞAK

İş konusunda mevcut durumunuzu düzeltmek için önemli adımlar atmaya başladınız. Birkaç planlama ve organizasyonda son adımlar tamamlandıgınızda kendinizi daha iyi hissedebilecekbir durumda olabilrisiniz. Özel hayatınızla ilgili yaşanan kaos sürecinde sabırlı olmaya devam etmeli ve hislerinizi netleştirmeye caba harcamalısınız.

TERAZİ

Yeni yaşanan bir sürecin hayatınızda tam yer etmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Zamanla oturan sürecler kendinizi toparlamanız için uygun fırsatları ortaya cıkartacak. Bu döngünün sonrası oldukca güclü ve şanslı bir terazi süreci olacak olması sizin sadece sabırlı olmanız gerektigini gösteriyor.

AKREP

Son günlerde kendinizi fazlaca eleştirmiş durumdasınız fakat artık belirgin adımlar atmalı ve attıgınız adımların arkadasında da durmalısınız. Bu şekilde hareket edebilirseniz eger bir cok konuda güçlenme ve beklentilerinizin karşılıgını alma durumunuz ortaya cıkacaktır.

YAY

Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz.

OGLAK

İş hayatınızda yerine oturmadığını düşündüğünüz problemlerin sıkıntısını çekiyor olmanızı olabildiğince partnerinize yansıtmamaya çalışıyorsunuz Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız.

KOVA

Duygusal acıdan içinizde bir açlık hissedebilirsiniz ve bu durum sizi daha fazla duygusuzlaşmaya hatta ofkeye dönüşebilir. Durumun bu şekilde olmasını geçmişte yaşanamış bazı olaylara baglayabilrisiniz. Buna izin vermemelisiniz. Kısa zaman içerisinde duygularınız konusunda rahatlayacaksınız

BALIK

Aşk hayatınızda sorunlar devam edecek,Bu aralar düşündüğünüz başka bir insan var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Sansınız sizinle olsada dogru kullanılan fırsatları sizi mutlu edebilir unutmamalısınız. Maddi konurla ilgili cevrenizdeki insanlarla tartışmaya girmeyin ve gerginlikten uzak durmaya calışın