MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Eylül Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 21 Eylül Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 20 Eylül 2013 22:28 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 12:52
KOÇ
Sosyal bir insansınız ve çevrenizde ister istemez gözler sizi arıyor. Değişen hava koşullarına uyum sağlamış olmanız eski hayatınıza yani yeterince sosyal olmanın size kendinizi iyi hissettirdiği hayatınıza tekrar adapte olmanız anlamına geliyor. Hesaplarınızı iyi yapmanız gerekiyor ve değişikliklere hazırlıklı olmalısınız.
BOĞA
İş hayatınız sıkıntılı bir sürece girebilir. Fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz. Gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeniz kendinizi frenlemeniz de yardımcı olacaktır. Partnerinizle olan ilişkilerini de de aynı şekilde gerginliğinizi gizlemeye çalışmak kırıcı olmanızı engellemeyecektir. Sorunlarınızı paylaşmak sizi de rahatlatabilir.
İKİZLER
Sabırsız olmanız ani kararlar almanız çok yakın zamanda yaptıklarınıza olan güveninizin sarsılmasına yol açacaktır. Bu durumu engellemek için öncelikle hayatınıza aniden giren insanlar konusunda aceleci davranmamanız olabilir. iş hayatınızda ise çok başarılı olabilecek bir güce sahipsiniz ki yıldızınızın parlaması sadece istemenize bağlı.
YENGEÇ
Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında ise kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakabilirsiniz. bu durum daha anlayışlı ve çevrenize karşı yapıcı tavır sergilemenizi sağlayabilir. ikili ilişki bazında oldukça iyi bir sürecin içine girmeye hazır olmalısınız.
ASLAN
Aşk hayatınızda empati yapmayı denerseniz tartışmalarınız daha kısa sürer. Güçsüz olduğunuz bu dönemse sizi en çok yıpratan konular maddiyatla alakalı. Çektiğiniz sıkıntılar gününüzü şekillendirirken bir bakmışsınız hayatınız şekillenmiş. İçinde bulunduğunuz sıkıntılara saplanıp kalmaktan kurtulmalısınız zira sağlığınızdan önemli değil. Zor bir süreç geçiriyor olmanız hep böyle olacağı anlamına gelmez.
BAŞAK
Bugün biraz kontrolünüzü kaybedebilir ve aşırı tepkili davranabilirsiniz. Tepkileriniz aşırıya kaçabileceği gibi yakın çevrenizde ufak kırgınlıklara sebebiyet verebilirsiniz. Sevgilinizle bugün vakit geçirmek isteyebilir ve bu sebeple aceleci davranışlar sergileyebilirsiniz. Maddi açıdan ailenizden beklediğiniz bir destek bugünlerde gelecek gibi görünüyor.
TERAZİDuygusal hayatınızla ilgili yaşanan dengelenme döngüsü, hayatınızda yeni başlangıçlar yada yeni güzellikler için çok önemli bir durumu ortaya çıkartıyor. bu süreç sonrasında geleceğe daha umutlu bakabileceğiniz gösterirken, bilinç altınızdaki korkularla yüzleşip aşmanızı da sağlayacak.
AKREP
Düşüncelerinizde ne kadar haklı olsanız da bazı olayların düzene girmesi için çevrenizdeki insanların davranışları doğrultusunda hareket ederek surecin daha iyi gitmesini sağlayabilirsiniz. Maddi acıdan rahatlamaya başlayacaksınız. duygusal acıdan ise şanslı bir gündesiniz.
YAY
Karar verirken bir kaç kere düşünmeniz gereken bir gündesiniz. iş ilişkilerinizde mantıklı diyaloglar kurmaya özen göstermeniz gerekirken işlerinizle de planlarınızı gözden geçireceksiniz. parterinizle bir seyahat planı içinde olmanız muhtemel. işten yorgun olsanız da aşk dolu bir akşam olabilir.
OĞLAK
Kariyer hayatınızla ilgili olarak beklediğiniz verimi alamayabiliyor olabilirsiniz.İşlerinizle yeterince ilgilendiğinizi düşünmenize rağmen sonuçsuz kalmak sizi yoruyor olabilir. Ancak sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bir süredir ertelediğiniz sorumluluklarınızı geç yerine getirmiş olmanının sorunlarını yaşayabilirsiniz ancak mantıklı hareket ederseniz kısa sürede çözümleyeceksiniz.
KOVA
Maddi anlamda planlanmış sıkışıklıklarınız söz konusu olacak. Bir süre nakit sıkıntısına gireceksiniz ancak uzun vadeli değil. İş hayatınızda kendinizi yeterince ispatlayamadığınızı düşünmekte pekte haksız değilsiniz. İmkanlar yeterli olsa en iyisini yapabilirim demek yeterli değil bu durumda. İçinde sıkışıp kaldığınız farkında olduğunuz durumdan kurtulmak için cesaret edemediğiniz adımı artık atmalısınız.
BALIK
Kişisel kaygılarınızın sizi zorlamaya başlaması özel hayatınızda bazı farklı adımlar atma düşüncesini doğurabilir. özel hayatınızda ise heyecan peşinde olabilir ve pişman olacağınız adımlar atabilirsiniz dikkat ediniz. Çevrenizdeki insanların güvenini kaybedecek adımlar atmaktan uzak durmalısınız.