MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Ekim Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibi, Medyafaresi okurları için yıldızlardan haber getiriyor...

Eklenme: 20 Ekim 2012 22:28 - Güncelleme: 26 Mart 2016 07:22
KOÇ
 
Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek ıcın çevrenizden bazı insanlardan destek isteyebilirsiniz. Süreci toparlamak adına kuracağınız iletişimlerden sonuç çıkartmanız buyuk olasılık. Özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız sizi oldukça zorlayabilir. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın.
 
 
 
BOĞA
 
 
 
Yakın çevrenizden bir kişi ile bazı yeni planlar yapacaksınız ve bu planlar doğrultusunda heyecanlı ortamlara girip çıkacaksınız. Maddi acıdan farkındalıksız hareket edebilir ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili ise aceleci adımlardan kacınmalısınız. Sosyal hayata karşı ise biraz kendinizi düşerenek bir bakış acısı olusturmalısınız.
 
 
 
İKİZLER
 
 
 
Beraberliğinizde ki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edeceği bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.
 
 
 
YENGEÇ
 
 
 
Özel hayatınızda sezgilerinizi size yol gösterebilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor. Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz. Bir arkadaşınızla planınızı bugün hayata geçireceksiniz. Partnerinizin huzursuz tavırları geride kalmışa benziyor
 
 
 
ASLAN
 
 
 
Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor. Aşk yaşantınızda her şey yolunda seyrediyor.
 
 
 
BAŞAK
 
 
 
Aşk hayatınızdaki huzur sizi düşündürüyor. Bu konuda çok şanslı olmadığınıza inandırmışsınız kendinizi. Bu yüzden de bu huzurun arkasından olası bir problem beklentiniz var. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok. Bugünlerde para harcamalarınız biraz dengesizleşti.
 
 
 
TERAZİ
 
 
 
Duygusal hayata karşı oldukca fazla hassas davranabilir karşınızdaki insandan ilgi bekliyor olabilirsiniz. Bu gün kendinizi özellikle duygusal anlamda kontrol etmelisiniz aksi taktirde gerginliginiz kendinizi ve cevrenizdeki insanları fazlasıyla etkileyebilir. iş hayatı acısından ise biraz daha istekli olmaya ozen göstermelisiniz.
 
 
 
 
 
AKREP
 
 
 
Hayata karşı yaşadığınız dönemsel isteksizlik, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Beyninizdeki bazı belirsizlikleri dağıtmanız gerekiyor. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Biraz dinlenmenizde yarar var.
 
 
 
 
 
YAY
 
 
 
Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde değişken bir psıkolojı göstereceksiniz ve genel bir isteksizlik duyabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bazı fırsatları yeterince değerlendiremeyebilirsiniz.
 
 
 
OĞLAK
 
 
 
Duygusal acında bi süredir yaşadıgınız şanssızlıklar yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve duygusal acıdan gelişen yeni olaylar sizi rahatlatacak. Beklemediginiz sekilde olaylar pozitife gidebilir ve ozel hayatınızda önemli kararlar alacak Ya da pekiştireceksiniz.
 
 
 
KOVA
 
 
 
Maddi acından gelişen olayların etkisi sizi bu ara zorlayabilir. alacağınız kararlarda mantıklı olmalı ve dış etkenleride goz önünde bulundurmalısınız. duygusal acıdan ise biraz fazla hassas olabilir ve bazı tepkilerinizi büyütebilirsiniz. özel hayata karşı biraz dengeli davranmaya calışmalısınız.
 
 
 
BALIK
 
 
 
Duygusal acıdan bu donem kendinizi çok sansız hissedebiliyor ve bu durumu büyütüyo olabilirsiniz. Bu konuda düşünmekten vazgecip hayatınıza odaklanmalısınız. çevrenizde varolan negatif ve pozitif durumları dengelemeye calışmanız sizi cok yıpratıyor. Kendinizi bazı konularda sorumlu gormekten vazgecmelisiniz