MedyaFaresi MedyaFaresi

21 Aralık'ta neler olacak? İşte burç yorumları!

Kıyametin kopacağının söylendiği 21 Aralık'ta neler olacak? İşte Melekler Kahvesi ekibinden burç yorumları.

Eklenme: 20 Aralık 2012 23:40 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 21:58
KOÇ

Maddi açıdan kendinizi iyi kontrol ediyorsunuz. İş hayatınız da yeterince iyisiniz ancak bir sorunla karşı karşıya kalma ihtimaliniz bugün biraz yüksek. Partnerinizle ilgili sorunlarınızı sakin bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalısınız.

BOĞA

Planlarınız dışında gelişen zorunlu bir harcama sizi zor durumda bırakacak. Partnerinizle vakit geçiremediğiniz için kendinizi kötü hissediyor olmalısınız. Özel işlerinizde yoğunlaşmanız aksamalara neden olacak. Maddi olarak ise kısa vadede ciddi gelişme beklentileri ise oldukça pozitif.

İKİZLER

Bazı negatifliklerin etkisi etrafınızdaki insanlarla iletişimde olmanızı engelliyor ve bazı planları ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor gibi görünse de sürekli koşuşturduğunuz bu donemde soluklanıp rahatlayacağınız bir ortamı ayarlayacak.

YENGEÇ

Maddi acıdan bazı planların on plana çıkabileceği, kısa vadede sıkıntı yaratsa da uzun vadede sizi olumlu etkileyecek bu planlar ev yada yerleşimle ilgili olabilir. Duygusal hayatınızda bir insanın etkisinden kurtulmaya başlamanız sizi rahatlatacak.

ASLAN

Özel hayatınızda ki kişiden sakladığınız bazı olayların ortaya çıkma ihtimali sizi oldukça stresli bir güne sokuyor. Zamanında umursamazca yaptığınız bazı şeylerin karşılığında bu donem olumsuzluklar karşınıza çıkabilir. Sakin ve soğuk kanlı olun.

BAŞAK

Kişisel açıdan ciddi çıkmazlar içindesiniz. Sorgulamak yerine kararlar almanız gerekirken alacağınız kararların sonuçların olumsuz olma korkusundan dolayı adımlar atmıyorsunuz ve her şey sürüncemede kalıyor. Bazı haberler canınızı sıkabilir.

TERAZİ

Özel hayatınızla ilgili olarak karşınıza çıkan bir insanın sizi heycanlandırması söz konusu olabilir. Bu durum büyük ikilemler yaratabilir. Maddi acıdan yaşayacağınız bır sorunla ilgili olarak aile çevrenizden bir kişi size destek olacak.

AKREP

Geçmişinizde bir konunun tekrar gündeme gelmesi ilişkinizde sorunlar yaratacak.Sosyal çevrenizde kendinizi kabullendirmeniz ve liderlik vasfınızı ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Güven kazanmanız ve olaylara yaklaşımınızda ki netliğiniz bu donem etrafınızın size olan saygısını arttıracak.

YAY

Özel hayatınızda ki problemleri mantıklı bir şekilde aştığınızı düşünüp çalışma hayatına odaklanmış görünüyorsunuz. İş hayatınızda başarı kazanacak ve gelecek planlarınızın daha net bir şekilde gerçekleştirme adımları atmaya başlayacaksınız.

OĞLAK

Sabırsız davranmanız sizi biraz zor durumda bıraksa da çok çabuk toparlanabiliyorsunuz. Aşk hayatınız istediğiniz kadar güzel değil gibi ama biraz zaman tanımalısınız kendinize. Bugünler her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

KOVA

Duygularınızın azalmaya başladığını hissetmeye başlayabilir ve sevdiğiniz insana karşı nasıl davranacağınızı belirleyemeyebilirsiniz. Öncelikle sakin olmalı ve ilişkinize gereken önemi göstermelisiniz. Manevi acından ise iç huzurunuzu bulmaya çalışın

BALIK

Maddi acıdan gelişen olaylar sonrasında hesaplarınızı iyi yapmalı ve gereksiz harçamlardan kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise yaşanan bazı karmaşalara çözüm bulabilecek adımlar atacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın bir arkadaşınızdan güzel bir haber alacaksınız.