MedyaFaresi MedyaFaresi

2019'da en çok Balık burcu erkekleri kadınları aldatacak

Avustralya'nın arkadaşlık sitesi Victoria Milan'dan araştırmacılar, önümüzdeki yılda bazı burçlar kuşağının yanlış kararlar verildiğine dair uyarılarda bulunduğunu buldu.

Eklenme: 27 Ocak 2019 23:37 - Güncelleme: 27 Ocak 2019 23:49

Body and Soul'un raporuna göre sitede altı milyondan fazla eşini aldatan insanla görüşüldü.
 
Bulgulara göre balık burcu olan erkeklerin %15'i bu yıl sevgililerini aldatacaklar. Balık burcunun sembolü -iki balık zıt yönde- sizlere oldukça masum görünebilir ama aynı zamanda bu burcun kişilerinin iki yüzlü doğasını da gösteriyor. 

Balık burcu kişileri genellikle en "kapalı kutu" görülenlerden biridir ve hem parayı hem de seksi oldukça fazla arzularlar.

İkinci sırada ise özellikle erkekler için "tahmin edilemez" olmaları göz önünde bulundurulunca Kova burçları geliyor.
 
Aldatanların %13'lük kısmı da Kova burcu mensuplarından oluşuyor. Bazıları söz konusu ilişki olduğunda ciddi bir şekilde hissiz olmaları ve empati kuramamaları ile biliniyor. Çoğunluğu ise genel manada herkesle iletişim kurmakta başarılı.

Bu sırada Akrep burcuna karşın da dikkatli olmalısınız.
 
Aldatan erkeklerin toplam sayısının %12'si de Akrep burcu olarak raporlarda yer aldı. Her ne kadar ilişkilerinde sabit kalsalar da bu yıl bu doğrultuda gitmeyebilirler.

Çünkü fiziksel yakınlık için olan istekleri yeni bir boyuta ulaşıyor.
Kadınlar için ise Koç, İkizler ve Başak burcu dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor.
 
Bizler hala yeni yılın ilk ayında olsak da, kozmik kaçınılmazdan kaçınmanın ve karar verilmiş konulara odaklanmanın tam zamanı!
 
Haberlerin hepsi kötü değil elbette. Terazi, Yay ve Aslan burcu için ise sevgi ve sadakat dolu bir yıl bekliyor! (onedio)

En Çok Okunan Haberler