2014'te hangi burçlar aşkı bulacak?

Radikal'den Melek Karakuş, Astrolog Sema Kılıç ile yeni kitabını ve 2014 burç yorumlarını konuştu.

Eklenme: 15 Ocak 2014 23:14 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 01:38

İşte Karakuş'un merak ettikleri ve Kılıç'ın yorumları...

Astrolojinin meraklısı, her yıl 'Gökyüzü onlara neler getirecek?' diye astroloji kitapları alır. Astroloji bloglarını okur. Videolar izler. Tabii ki sosyal medyanın nimetlerinden biri de tahminleri vurucu olan Astrologları hesaplarından takip etmek. Sosyal medyadan da gezegenlerin dilini çözmeye çalışan bir grup var anlayacağınız. İşte bizim özellikle sosyal medyadan tanıyıp, sevdiğimiz Astrolog Sema Kılıç, bu yıl ikinci kitabını çıkarttı. Bakalım Aslanı, Akrebi, Kovası, Boğası 2014'te neler yaşayacak? Nelere göğüs gerecek? Hayat dersi vermesi gereken konular ne olacak? Hangi burçlar şanslı bu yıl? Ve yılın önemli gezegen açıları, dönemleri neler? Türkiye nasıl bir döneme doğru gidiyor? Tüm bunları Astrolog Sema Kılıç cevaplıyor. 2013'te 'Aşk ve İlişkiler Astrolojisi' kitabını çıkaran Kılıç, bu yıl  '2014 Yıllık Burç Yorumları' kitabıyla karşımızda. Hadi gökyüzünü okuyan kadını dinleyelim!
 
2014'te aşkta şanslı burçlar: Akrep, Yengeç, Başak, Balık ve Oğlak!
 

Koç, Aslan, Yay kariyerde yükseliş!
 
-2014 yılı için istediklerimizi elde etme yılı diyebilir miyiz?
2014 ikinci yarı için rahatlıkla diyebiliriz. Yepyeni sıcak taze coşkulu hızlı süper enerjiler kanımızı kaynatacak adeta.  Bir işte parlamak için, büyük aşk için, yepyeni bir hayat kurmak için süper zamanlar. Tabii kim hangi konuda şanslar yaşayacak, onun detaylarını 2014 burçlar kitabımdan okusun derim.
 
-İş, kariyer dünyasına damga vuracak burçlar hangileri?
Koç, Aslan ve Yay ilk başta iş ve kariyerde şanslı burçlar diyebilirim. Ayrıca Akrep ve Kova zorlu ama çok başarılı bir kariyer yılı yaşayabilir.  Yükselen burcu bu burçlardan biri olanlar da dikkate alsın bu dediğimi.
 
-Peki ya kimler evlenecek? Kimler çocuk sahibi olacak?
Burcu veya Yükselen burcu Koç, Boğa, Balık, Akrep ve Teraziler ilk başta çocukta şanslı burçlar.  Aşk ve evlilikte şanslı burçlar yılın ilk yarısı, burcu veya Yükselen burcu Akrep, Yengeç, Başak, Balıklar ve Oğlaklar.  Yılın ikinci yarıda ise, burcu veya Yükselen burcu Kova, Aslan, Yay, Koç ve Terazi olanlar çok şanslı.
 
-Aşkın peşinden hangi burçlar sürüklenecek?
Yukarıda dediğim gibi, en başta burcu ve Yükselen burcu Kova olanlar bir numarada şanslı burç yılın ikinci yarısında, sonra Aslan geliyor. Ve sonra Koç, Yay ve Terazi!

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN