MedyaFaresi MedyaFaresi

2012 Yay ve Balık burçlarının yılı olacak!

2012'de burçları iş, aile, sağlık ve özel hayatlarında neler bekliyor?

Eklenme: 01 Ocak 2012 22:54 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 09:00

5 Ekim sonrası kazancınız yükselecek
KOÇ: 2012 yılının ilk 6 ayı çalışma hayatınız çok yoğun geçecek. Sizi maddi imkanlarınızın geçen yıllara göre biraz daha dikkatle takip edilmesi gereken bir süreç bekliyor. Geriye kalan 6 ay ise, imkanlarınız daha fazlasıyla artacak. Zaman zaman ekonomik olarak yorulsanız da, ikinci yarıyı ilk yarıya göre daha fazla seveceksiniz. Yatırım yaparken, dikkat edin. İş ve kariyer hayatınızda çözümsüzlükleriniz azalacak ve bu size yardımcı olacak. Kazancınızı arttırmak için, 5 Ekim 2012 ve takip eden dönemi bekleyin.

Haziranda gelirler artacak, ekime dikkat
BOĞA: 4 Haziran’dan sonra bireysel gelirlerinizi çok daha fazla arttırma fırsatları yakalayacaksınız. Ancak gözünüzü dört açmalısınız. Fırsatları gösteren ışığı siz yakacaksınız. 20 Mayıs’tan itibaren başlayacak tutulma döngüsü ve 4 Haziran’dan itibaren yaşayacağınız Güneş tutulması önemli ve yeni kaynaklar ile karşılaşmanıza imkan verecek. Haziran’da gelirleriniz artarken, Ekim ayından itibaren bu artan gelirlerde bazı düşmeler söz konusu olacaktır. Bu süreci iyi yatırımlar ve akılcı planlamalar ile geçirmenizi tavsiye ederiz.

Gayrimenkul sevindirecek
İKİZLER: Tutulmalar 4 Haziran’dan itibaren bitiyor. Venüs’ün 15 Nisan ile 26 Haziran arasında yaratacağı özel etki sebebiyle ekstra gelirlerde artışlar olacaktır. İlk 6 ayda mülk alım satım, emlak, ev ile ilgili işlerin bilhassa 7 Mart-13 Mart arasındaki dönemde aktifleşecek. Yılın ikinci yarısından itibaren maddi konularda şansınız artacak. 26 Kasım ve 24 Ekim haftası yeni gelir fırsatları var.

2013’teki fırsatlar için hazırlık dönemi
YENGEÇ: Ekim ayının ilk haftasına kadar kendinizi biraz güçsüz hissedeceğiniz ciddi dönüşümlerin olacağı farklı bir döneme giriyorsunuz. 5 Ekim’den itibaren Satürn artık sizden almış olduğu şeyleri hayatınıza geri getirecektir. Astrolojide bazı zamanlar, gelecek güzel günlerin habercisidir. 2012’yi önümüzdeki günlere hazırlanmak için iyi değerlendirirseniz fırsatlar kapınızı çaldığında siz tamamen hazır olmuş olacaksınız.

Emtialar sizi ihya edecek
ASLAN: 2012, doğru kararlar verdiğiniz takdirde bilinçli bir şekilde gelişme ve büyüme yılı olacaktır. İdrak etmek, anlayış, yeni iş ortaklığı fırsatları, yeni teknolojiler kullanmak, hisse senetleri ve borsa piyasalarında kendini daha güçlü hissetmek, mineral, altın ve platin gibi değerli elementlerden kar etmek, yılın konuları içinde. 17-18 Mart haftası kendinizi, gelirlerin ve harcamaların çokluğu içinde hesap makinesi ile boğuşur bir şekilde bulabilirsiniz. Ama her zamankinden daha şanslı bir yıla girdiğinizi söyleyebiliriz.

Ortaklıklardan uzak durun
BAŞAK:  Bu yıl çok çalışıp, çok yorulacaksınız. Ve çok fazla çözüm üretmeyi öğreneceksiniz. Haziran ayının 10’undan itibaren iş ve kariyer hayatınızda daha fazlası ile ilerleyeceğinizi unutmayınız. Bu yılın en zorlu dönemi şubat ve ağustos ayı olacağını söyleyebilirim. 2012 rekabetçi, bol çalışmalı ama o derecede fırsatlarla dolu olacak. Hazirandan sonra, yeni imkanlar karşınıza çıkacak. Ortaklıklardan uzak durunuz.

Biraz kilo vereceksiniz
TERAZİ: Satürn, biraz kilo verdirirken, biraz da cüzdanınızdaki ekstra harcamaları da arttıracak. Aile üyeleri ile birlikte iş yapmak, yakın akrabalardan gelebilecek destekler, eylül sonundan itibaren bilhassa yılın son döneminin önemli konuları olabilir. 20 Mayıs, 13 Kasım, 26 Kasım haftaları yeni gelir fırsatları ile karşılaşma şansınız var.

Ödüle doyacaksınız
AKREP: Uzun zamandan beri bir hazırlanma dönemindeydiniz. Ortaklıklar, birleşik kazançlar, yaptığınız işte ödül almak, size hizmet veren kişilerin sizin adınıza bazı başarılar kazanması gibi konular, çok daha fazla gündeme gelecektir. Kendinizi, kariyer hayatınızda daha olgunlaşmış hissedeceksiniz. Ve sabretmeyi öğreneceksiniz. Uzun zamandan beri yarıda kalan ve gündemde kalmasını istediğiniz bir hukuksal mücadele daha rahatlıkla sonuçlanabilir.

En iyi yılınız olabilir
YAY: Fırsatları değerlendirirseniz, bu yıl sizin adınıza her zamankinden daha olumlu geçebilir.
15 Nisan-26 Haziran arasında doğru kararlar vermezseniz yapacağınız hiçbir işten istediğiniz sonucu alamazsınız.  14 Mart, 15 Mayıs, 9 Haziran günleri kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Jüpiter İkizler burcunda iken, kariyerde yeni fırsatlar, kendinizi daha kuvvetli hissetme şansı gibi konular gündeme gelirken birlikte çalışacağınız insanlardan da daha fazla yardımlar alacaksınız.

5 Ekim’e kadar sabır!
OĞLAK: 2012 Nisan’dan  itibaren şansınız artacak. Belki uzun zamandan beri gitmeyen bir işi daha kolay sonuçlandıracaksınız. Kafa karışıklıkları olsa da çözümleri daha kolay bulabileceğiniz bir yıl.  2012 yılı, Oğlak burçlarında yeni imkanlar yaratacak unutmayın. 5 Ekim 2012’den sonra, her şeyin daha da fazla sizin lehinize döneceğini göreceksiniz.

Vergiye dikkat
KOVA: Size borcu olan bazı kişiler, borçlarını ödemekte zorlanacak.Muhasebeci hataları, vergi borçları, vergi ile ilgili sıkıntılar 2012 yılının konularından olabilir. Çalışma hayatınızda hesap kitap işlerine fazlası ile dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.

Emlakta büyük fırsat
BALIK: 4 Haziran’dan itibaren imkanlarınız artacak, gücünüz her zamankinden fazla olacak. 2012 belki uzun zamandan beri görmediğiniz kadar şanslı olabileceğiniz, yeni fırsatlar ile karşılaşabileceğiniz bir yıl. Mülk alım ve satımlarında karşınıza çıkabilecek yeni şanslar ve fırsatlar gibi olaylar yılın ana konularından... Daha kuvvetli, daha az duygusal, daha az hayalci olacağınız bir yıla giriyorsunuz.

AYLİN LÖLE/ AKŞAM