MedyaFaresi MedyaFaresi

20 Temmuz Cuma burç yorumları!

Medyafaresi okurları için, Melekler Kahvesi ekibinin titiz bir çalışmayla hazırladığı günlük burç yorumları...

Eklenme: 19 Temmuz 2012 23:07 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 11:36
KOÇ
 Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. İlginç bulup merakla eğildiğiniz konular, bugünlerde cazibesini arttırabilir. Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak.
 
BOĞA
 
Sıkıntıları aşmanızla beraber daha kendinizi güçlü görebilirsiniz.Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Sadece biraz bunalmış görünüyorsunuz. Bir an önce yeni kişisel planlar yapmalı ve hayatınızı renklendirmelisiniz.
 
İKİZLER
 
Bu aralar iş hayatına ve ailevi olgulara odaklanmanız sizi oldukça yormaya başladı. Bu durum hayata karşı durgun bir tavır sergilemeye ve tatminsiz gibi görünmenize neden oluyor. Planları bir süre erteleyip güncel hayatı dengelemek mantıklı olabilir ve kendizi iyi hissedebilirsiniz. Maddi açıdan ise kısa vadeli harcamalarına neden olmalısınız.
 
YENGEÇ
 
Bugün gelişen bazı olaylar sonrasında kendi içinizde ciddi ikilemler yaşayabilirsiniz. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz. Ailevi olarak yapılacak bir konuşma sonrasında kendinize olan güveninizi arttıracak bir gelişme söz konusu olabilir.
 
ASLAN
 
Duygusal hayatınızda bir süredir etkisinde olduğunuz geçmişteki insan ile ilgili yakın bir arkadaşıyla uzun bir konuşma yapabilrsiniz ve bu konuşma sonrasında kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartarak hayatınızı dengelemelisiniz.
 
BAŞAK
 
Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. İç dünyanıza dönük olmanız ve karar alamamanız bazı sorunların başlangıcı olabilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.
 
TERAZİ
 
Duygusal acıdan biraz huzursuzluk yaşayabilirsiniz. İş ve maddi konularda ise bugün gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayacaktır. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz.Maddi konularda yaşadıgınız kısa vadeli olumsuzluklardan kurtulmak için uygun fırsatların karşınıza cıkmaya başladı. Size dönen şansı değerlendirmeye çalışın.
 
AKREP
 
Bugün, zamana ertelediğiniz konularda sürpriz destekler sizi yeniden hareketlendirebilir. İlkeli yaklaşma isteğinizi abartmanız, bu destekleri riske edebilir. Önümüzdeki günler içinde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Özellikle duygusal hayatta Bir anda kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz. Ama her şey sandığınız kadar elinizde olmayabilir.
 
YAY
 
Bugün genel olarak sıkıntılı ve düşünceli olabilirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları dışarıya yansıtmamak için çaba sarf edecek fakat başarılı olamayacaksınız. Özellikle iş mevzularında sabırsız ve sinirli olabilirsiniz. Bugün ailenizden bazı kimselerle görüşebilir onlardan bazı konularda yardım isteyebilirsiniz. Duygusal konulara çok fazla odaklanıp ani kararlar almamaya çalışın.
 

OĞLAK
 
Duygusal çıkarımlar yapmaktan vazgeçiyorsunuz ve beyniniz daha verimli görünüyor. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz.Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek
 
KOVA
 
Bugünlerde ilişkinizde çok yorucu günler geçirdiniz ve bazen içinizde sevgilinizden uzaklaşma isteği uyanıyor. Ondan kaçmak yerine derdinizi onunla paylaşmalısınız. Aile çevrenizde bir kişinin üzerinizde baskı kurma çabası ön plana çıkıyor Bugün bazı sağlık problemlerinizden ötürü işlerinizi dilediğiniz gibi yerine getiremeyeceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz..
 
BALIK
 
Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanın beklediğinizi dışında davrandığınızı düşünmeye başlamanız bilinçsizde olsa ona karşı tavırlarınızı değiştirmiş gibi görünüyor. Hayatınızda ileriki günlerde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bu yüzden bugün enerji toplamalı ve kendinizi zinde tutmalısınız.