MedyaFaresi MedyaFaresi

20 Şubat Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 20 Şubat Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Şubat 2013 23:10 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 07:24
KOÇ
Üzerinizdeki baskıdan kurtulmak için hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde hızlı düşünür çabuk karar vermeye çalışabilirsiniz. Beklemeye pek sabrınız yoktur. Ancak bu sabırsızlık kimi zaman yanlış adımlar atılmasına neden olabilir. Sakin olmadığınız için, arkadaşlık ilişkilerinde beklenmedik yere kırgınlıklar oluşabilir.
BOĞA
Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Bugün onunla bol bol konuşacak ilişkinizin devamı konusunda kararlar alacaksınız. İş yaşantınızda sorunlu bir gün sizi bekliyor. Suçunuzun olmadığı bir konuda amirleriniz tarafından uyarı alabilirsiniz. Son günlerde iş performansınız çok düşük , bu olay da patlak verince izin almak zorunda kalacaksınız
İKİZLER
İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir.
YENGEÇ
Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz. Gözden ırak olanın gönülden de ırak olmadığını görüyorsunuz. Bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağladı. Onun da aynı duygular içinde olup olmadığını merak ediyorsunuz. Bugünlerde biraz rayına soktunuz. Bütçenize Ummadığınız girdiler oldu.
ASLAN
Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Yanlış taktikler alabilirsiniz. Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi yerlere götürmeyebilir. İş yerinizde ortada dolaşan bazı söylentiler zaman zaman güvensizlik yaşamınıza neden oluyor. Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin aslı astarı yok, içiniz rahat olsun. Olumlu söylentinin ise gerçekleşme ihtimali çok fazla.
BAŞAK
Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili olarak yoğun bir iletişim döngüsü içine girebilirsiniz.
TERAZİ
Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması cevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.
AKREP
Duygusal hayatınızda nasıl davranacağınızı kestirememeniz sizi çok yoruyor olabilir. Karşınızda ki insanın tavırları karşısında hıssettığınız suçluluk duygusu siz fazla yıpratıyor. Kendinize biraz önem vermeli ve yıpranmaktan uzak durmaya calışmalısınız.
YAY
Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
OĞLAK
Özel hayatınızda bir fırsatı değerlendirebilir ve uzun vadeli bir sürece başlayabilirsiniz. Ekonomik acıdan bazı fırsatların oluşması için caba harcayabilir beklentileriniz gereği hareket etmeye çalışabilirsiniz. Bugün maddi acıdan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani gelişmelere karşı dengeli bir duruş sergilemelisiniz.
KOVA
Güçlü yapınız sayesinde kritik bir donemi olumlu bir şekilde atlatıyorsunuz. Özellikle eğitim kariyer konularında ki güçlü duruşunuz sizi başarı getiriyor. Duygusal hayatta ise bir şeylerin peşinden koşmama kararı almış olmanız sizin beklentilerinizin karşınıza çıkmasını sağlayacak.
BALIK
Aşka bakışınızı biraz gevşeyebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz.